anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak pozbyć się zmian kategorii przez allegro lub jak zabronić ingerencji w prawidłowe oferty

ZnaczkiZnaczki
#1 Nowicjusz#

Wystawiam serię znaczków pocztowych oferta no 12527590695  "Dijbuti 234-35 - ryś i sójka" w kategorii filatelistyka - tematyczne - fauna - pozostałe, a allegro przenosi do modelarstwo - zdalnie sterowane - lotnicze - drony i jednocześnie zaznaczają, że oferta będzie też widoczna w elektronika - fotografia - akcesoria fotograficzne - multicoptery i grony. Czy ktoś spotkał się z większą głupotą, żeby nie napisać debilizmem. Najgorsze to fakt, że tak debilnie wystawiona oferta żle świadczy o mnie, a każdy może to zgłosić jako łamanie zasad i regulaminu allegro, co może spowodować ze strony allegro dla sprzedawcy nieprzyjemności do zablokowania konta włącznie. To ja mam ponosić odpowiedzialność za niekompetencje speców o zmian kategorii i jeszcze najeść się wstydu wśród sprawdzajacych moje oferty @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@ZnaczkiZnaczki jest tam sójka co lata więc nawet pasuje 😄 Szkoda klawiatury na to co wydziwiają 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ZnaczkiZnaczki Cześć 🙂 Bardzo Cię przepraszam za tę sytuację. Oferta wróciła już do odpowiedniej kategorii. Zablokowaliśmy również automatyczne zmiany w tej ofercie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów