anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak pozwać allegro za blokadę konta firmowego, straty dla firmy, pozew zbiorowy

CarKit_design
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Otrzymałem od Allegro tymczasową blokadę konta ze względu, że w przeciągu godziny sprzedałem 8 przedmiotów o łącznej wartości około 20 tys zł.
Był to zakup "grupowy" przez użytkowników forum samochodowego, o którym wiedziałem i nie sądziłem, że zostanę przez allegro zawieszony, przecież robiłem pełną weryfikację jak każdego konto firmowe, no ale to za mało najwidoczniej, pomimo że firma istnieje od 2014 roku.
Oczywiście emaile nic nie dały, bo za każdym razem mam czekać na odpowiedź i nic.
Obsługa klienta (rozmowa telefoniczna) nie ma dostępu do działu bezpieczeństwa i jedyne co mogą to poprosić o rozpatrzenie mojej sprawy 🙂 z samym działem bezpieczeństwa kontaktu nie ma żadnego.

Teraz pytanie, z mediów wiem, że allegro miało kilka dotkliwych kar od UOKiK, więc się da ich motywować do pracy.
Z tego forum widzę, że poszkodowanych przez allegro firm jest bardzo dużo.
Czy jest możliwość zbiorowego pozwu dla Allego za niszczenie firm oraz może w końcu ktoś zajmie się ich monopolem na rynku, bo jest bardzo niezdrowy? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mwmonety
#21 Demiurg#

Najlepiej podpytaj jakiegoś prawnika .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CarKit_design jeśli są to prawdziwe zakupy to w czym problem, wyślij jak klienci je dostaną, zniosą Ci blokadę to jest blokada bezpieczeństwa jak być nie wysłał tego towaru, raczej nic nie ugrasz w sądzie bo z tego co kojarzę jest taki zapis w regulaminie, nie dziw się jak nagle masz sprzedane produkty w kilka godzin za 20 000 zł jak nie wyślesz allegro będzie w plecy więc pilnują tego 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów