anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przedłużyć urlop?

vigauto
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie 😉  jestem w trakcie zaplanowanego urlopu , jak można przedłużyć urlop  na Allegro ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, chyba jest max jednorazowo 20dni  urlopu nie oznacza że nic nie robisz, chcesz to musisz najlepiej pozamykaj oferty , albo wydłuż czas wysyłki odpowiedni o długość urlopu , bo jakość poleci na łeb na szyję.🤔

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

LEW433 Dzięki! Setnie się ubawiłem. Na pytanie "jak?" najlepsza odpowiedź to "tak".

 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Nad_Pilica 
Są jeszcze:
"chcesz to musisz" oraz "max jednorazowo 20dni  urlopu nie oznacza że nic nie robisz".


A na pytanie:  "jak można przedłużyć urlop  na Allegro ?" - odpowiedź najlepsza (wg jej Autora) jest: "pozamykaj oferty".

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@vigauto Za jednym razem można wypisać do 20 dni ale myślę że jak spróbujesz wypisać drugi od dnia po zakończeniu tego co masz obecnie (lub zrobisz jeden dzień przerwy) to powinno przejść ,tylko ten drugi urlop powinieneś zgłosić w czasie trwania urlopu najlepiej kilka dni przed jego zakończeniem.

oznacz moderatorów