anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak sie skontaktowac z konsultantem allegro

Adam19759
#1 Nowicjusz#

jak sie skontaktowac z konsultantem allegro

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Adam19759, zachęcam Cię do opisania swojego problemu tutaj, na Gadane. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

To ja się moze tutaj podepnę bo wiadomości wysyłane na https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0126451f-0b75-4c32-acb4-1f0e29f30260 pozostają bez odpowiedzi - coś w rodzaju "jak grochem o ścianę"
Zgłoszonych nieprawodłowych aukcji w przeciągu ostatnich 2 tygodni - ponad 200, wszystkie dodałem do obserwowanych - i co ? G..... nadal wiszą - sprzedający notorycznie wystawia nowe nadal rażąco łamiąc regulamin a tym samym oszukuje innych sprzedawców.
Kiedyś można było z pseudo konsultantem powymieniać wiadomości - czasami coś to dawało - w chwili obecnej wiadomości pozostają bez odp.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@heavy_metal Cześć. Konsultanci podejmują działania związane ze zgłoszonymi nieprawidłowościami w ofertach i kontaktują się bezpośrednio ze sprzedającym. Nie informują osoby zgłaszającej o podjętych krokach. 

Rozumiem, że ofert jest dużo, ale czy możesz przesłać mi ich numery (lub chociaż części z nich)? Sprawdzę je. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

Użytkownik [edycja] na allegro od 11 lat - biorąc pod uwagę czas "bycia" na allegro i regularną sprzedaż, wydaje mi się że 291 ofert z parametrem nowe powinny być wystawione trochę inaczej tym bardziej że zmiany obowiązują już dość długo i czas na zmiany minął dość dawno. Oferty z parametrem używane także nie spełniają wymogów zgodnych z regulaminem - oto kilka z nich, resztę proszę sprawdzić samemu: [edycja]
Kolejny kwiat: [edycja] - praktycznie w każdej ofercie, w treści oferty podany numer telefonu - dziesiątki zgłoszonych ofert nadal wiszą, tak od 2 tygodni - CHYBA JUŻ CZAS NA REAKCJĘ 
[edycja]- to samo jak wyżej - numery telefonu dodane w grafikach - także zgłoszonych dużo ofert - nadal brak reakcji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@heavy_metal Bardzo dziękuję Ci za te zgłoszenia. Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

Przekazałaś sprawę i co ? I od tygodnia obserwując sprzedających nic się nie zmieniło, wręcz przybywa ofert łamiących regulamin - takie tam perfidne podejście sprzedających - fajne to całe allegro - niby regulamin, niby zasady a tu taka trochę partyzantka jak na filmach o dzikim zachodzie.

oznacz moderatorów

Newday5
#11 Animator#

Weszłam w jedną ofertę i wszystko jest w porządku! Telefon to narzędzie służące do komunikacji, ewentualnych pytań - do czego doszło na AG, aby zarzucać komuś, że podał w ofercie nr telefonu??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Newday5 Opis oferty nie może zawierać danych kontaktowych, takich jak numer telefonu. Jeśli kupujący chce skontaktować się ze sprzedającym, może skorzystać z Centrum Wiadomości lub z Pytania do sprzedającego na stronie oferty:

ko_alka_0-1637766249198.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Adam19759 

1. czat

2. telefon

3. email

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

segregator_com
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów