anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skorzystać z200 darmowych wyróżnień?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałem w centrum zniżek pakiet "Wznów sprzedaż i obniż prowizję o połowę!" z którego wynika że prowizja jest o połowę mniejsza i tu się wszystko zgadza. Natomiast powinienem mieć również 200 darmowych wyróżnień. Próbując to robić dla moich wszystkich ofert nalicza mi się opłata po 19 zł za wyróżnienie. Czy wiecie może jak z tego skorzystać?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@gryfing_pl 

"Wznów sprzedaż i obniż prowizję o połowę!"

Po czym wnosisz, że powinieneś mieć dodatkowo 200 darmowych wyróżnień? Przeczytałeś dokładnie regulamin promocji? Aktywowałeś oddzielnie 200 darmowych wyróżnień? Jeżeli wiesz, że powinieneś je mieć, a nie masz, złóż reklamację tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0 Najszybszy będzie czat.

oznacz moderatorów
Mahika74
#10 Popularyzator#

Miałam podobną sytuację, naliczała się opłata, ale wchodząc w rozliczenia z allegro już jej nie było. Dla pewności zapytaj na czacie, to jest najszybsza opcja uzyskania odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

Właśnie dzisiaj pytałem na czacie, niestety Pani prawdopodobnie próbowała coś ogarnąć i finalnie nic nie rozwiązała. Sprawa jest weryfikowana i kazała czekać na odpowiedź mailową - a czas leci, bo chyba na wykorzystanie tych wyróżnień jest 10 dni 🙂

Dla pewności tak jak mówisz, jednak poczekam jeszcze na odpowiedź oficjalną od Allegro w tej sprawie.

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zamiast zaznaczać z listy i wyróżnij, spróbuj wyróżnić pojedynczo edytując ofertę, powinno wtedy pokazać się 0 za wyróżnienie 10-cio dniowe

 

oznacz moderatorów
gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki. Faktycznie działa 🙂 

Współczuje jednak sprzedawcom, którzy mają większe ilości ofert, żeby tak klikać po kolei wszystko 😛

oznacz moderatorów
Mahika74
#10 Popularyzator#

Warto też pamiętać, żeby przed zakończeniem 10 dni- usuwać wyróżnienie, system tego sam nie robi i nalicza się 19 zł. 

oznacz moderatorów
gryfing_pl
#9 Pomysłodawca#

Gdyby ktoś miał jeszcze ten problem, to informuję że można dodać usługę promowania hurtowo poprzez zakładkę "AKCJE - wyróżnienie". Opłata co prawda się niby nalicza, ale jeśli macie aktywowany pakiet "Wznów sprzedaż i obniż prowizję o połowę!" to finalnie w rozliczeniach allegro nie będzie tej kwoty naliczonej.

oznacz moderatorów