anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skutecznie pozbyć się detalistów z allegro

Metaxa-Agd
#1 Nowicjusz#

Allegro gratuluję kolejnego fenomenalnego pomysłu który upewnia mnie w tym, że moje przewidywania idą w dobrym kierunku odnośnie tego, że  wkrótce na allegro 90% sprzedających to będą hurtownie, importerzy i producenci, a będzie coraz mniej detalistów.

Dlaczego na stronie mojej oferty reklamujecie produkty konkurencji, których oglądają potencjalni klienci? jak już chcecie coś reklamować to proszę pokazać co oglądali lub kupuli z mojej oferty, dlaczego rozpraszacie kupujących, którzy widzą na mojej stronie oferty tego samego produktu wystawionego przez hurtownie w cenach hurtowych? przecież taki potencjalny kupujący od razu przechodzi do oferty takiego importera z którym ja nie mam szans konkurować, bo ich ceny to cena hurtowa + symboliczna marża często nawet bez tej symbolicznej marży.

Teraz potencjalny kupujący jak wchodzi na moją ofertę to od razu wyświetla się na górze ofertę konkurencji ze zdjęciami, cenami i sprzedanymi ilościami, a ta konkurencja to hurtownie i importerzy swoimi super ''detalicznymi'' cenami, dlaczego cały czas utrudniacie sprzedaż detalistom, te wasze działania tylko zmniejszają ilość zwykłych sprzedających na portalu bo jak mamy konkurować z importerem, który sprzedaje obok mnie z cenami importu? allegro wyszukuje te oferty za darmo reklamuje i na tacy podaje potencjalnym klientom.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niestety ale twoje przewidywania zaczynają się spełniać .Mnie to też bardzo drażni że wystawiając towar jednocześnie "zachęcam do zakupu u innych tylko nie u siebie" tylko dlatego że większe firmy opłacą sobie taką możliwość reklamy. Druga ,równie drażniąca sprawa to po kliknięciu samemu w link swojej aukcji dostaję meila od allegro że "mają dla mnie to czego szukam" a tam link do mojej oferty i propozycja bym sobie to kupił .Przypominam ,że według regulaminu licytowanie na swoich aukcjach jest ZABRONIONE tak samo powinno być karalne namawianie do tego.

oznacz moderatorów