anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skutecznie reklamaować przesyłki PACKETA.com do Czech ?

marcinvol
#10 Popularyzator#

Pytanie JAk w temacie w jaki sposób skutecznie reklamować przesyłki wysyłane pocztą polską -> packeta.com do Czech. Przesyłka o numerze PX1466718103. Zagineła na drodzę Urząd nadawczy -> packeta.com w Zabrzu. Dostałem właśnie odpowiedź od Poczty Polskiej że mam spadać na drzewo gdyż nie jestem dla nich stroną. Reklamację może złożyć tylko nadawca ( Packeta_Allegro Księdza Józefa Londzina 106 43-382 Bielsko Biała ) lub adresat Packeta Poland Ul. Macieja Mielżyńskiego 5A 41-852 Zabrze. Oczywiście dołączyłem wasze wspaniale pełnomocnictwo pobrane ze strony. Do mnie można tylko kierować ewentualne zwroty.

Nr reklamacji: BWK.RDOK-WR.051.466309.1.24.KM

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marcinvol załączyłeś do reklamacji pełnomocnictwo od allegro ?

oznacz moderatorów

marcinvol
#10 Popularyzator#

Tak jak napisałem powyżej oczywiście dołączyłem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marcinvol właśnie , a przeczytałeś od kogo jest załączone pełnomocnictwo ? i jak się ma ono do nadawcy przesyłki ?

oznacz moderatorów

marcinvol
#10 Popularyzator#

oczywiście że jest to pełnomocnictwo od allegro i ma się tak do nadawcy czy też adresata jak ....... Nie wiem jak skonstruowana jest umowa pomiędzy allegro  - pocztą - packeta.com.  Niestety innego pełnomocnictwa brak więc tu pytam jak to skutecznie zareklamować ? Teoretycznie na stronie jest "Jeśli chcesz złożyć reklamację przesyłki, którą rozliczasz bezpośrednio z Allegro, potrzebujesz pełnomocnictwa." pobrałem to pełnomocnictwo lecz chyba jest za mało.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marcinvol dlatego reklamację Ci odrzucili  ,Ola   Ci pomoże , zawsze z uśmiechem 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@marcinvol zadziałam w Twojej sprawie, ale od razu uprzedzam, że z informacjami wrócę do Ciebie najwcześniej po weekendzie. Dziś już niewiele uda mi się ustalić. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

marcinvol
#10 Popularyzator#

ok czekam

oznacz moderatorów

marcinvol
#10 Popularyzator#

Witam

Coś maze więcej wiadomo w tym temacie ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

marcinvol
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ minął tydzień udało się coś ustalić ?

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@marcinvol przepraszam, że długo czekasz na odpowiedź. Weryfikujemy Twój przypadek, dlatego proszę jeszcze o cierpliwość. Wysłałam ponaglenie w Twojej sprawie. 

oznacz moderatorów