anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić oferty sprzedaży Allegro, nie allegro lokalnie?

Obalski
#8 Zapaleniec#

Przepraszam za wyrażenie, ale ten portal robi się **piiip**ycznie nieprzyjazny dla użytkowników!! Wystawiłem dwie oferty kilka dni temu w Allegro, dzisiaj chcę sprawdzić ilość obserwujących itd. i co? Nie ma dostępu do sprzedaży w Allegro, jest tylko w Allegro lokalnie! Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Wystaw przedmiot i na dole po prawej stronie masz "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz i już.

oznacz moderatorów

Obalski
#8 Zapaleniec#

To wiem, ale jak sprawdzić stan sprzedaży na allegro, skoro po zalogowaniu mam tylko opcje dotyczące allegro lokalnie?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jest dostęp  tylko zapomnieli napisać  że  Allegro i  Allegro lokalne  to dwie  rózne  strony internetowe.

Trzeba otworzyć Allegro  te  stare i tam  się zalogować,  obejrzeć.

Analogicznie, otworzyć A Lokalne i tam  tak samo: zalogować,  oglądać

A to że  to jakiś chory pomysł, to inna sprawa. mogły by być jakieś  zakładki,  odnośniki żeby nie szukać.

oznacz moderatorów

Obalski
#8 Zapaleniec#

Jestem zalogowany na allegro, nie na allegro lokalnie, w opcjach mam możliwość sprawdzenia zakupów, licytacji itp, i na allegro i na lokalnie, ale sprzedaż tylko na lokalnie! Tu jest problem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Obalski
#8 Zapaleniec#

Już sam znalazłem rozwiązanie- jakiś geniusz to wymyślił!!!

Trzeba wejść w konto i tam kliknąć "dane konta", wtedy otwiera się stare menu...Rany boskie- to ma być ułatwienie? Czemu to służy?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No właśnie  służy  temu żeby ktoś nie podejrzał  co sprzedałeś. Tajne przez poufne. 

Kto inny projektował i tworzył  Allegro a  kto inny Lokalne. No i mamy co mamy,  niby  razem  a bardzo osobno.

 

oznacz moderatorów

TaWandaPL
#7 Wielbiciel#

Masakra, też tego szukałem i nie wpadłbym na to, że tak zagrzebali.

oznacz moderatorów