anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak traktowany jest tel kontakt z klientem

PARAKOBRA
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie mam problem i zaniżana ocenę za nieodpowiadanie na wiadomości od kupujących . Nie jest tak bym unikał odpowiedzi jednak po otrzymaniu wiadomości preferuje kontakt telefoniczny jest zdecydowanie efektywniejszy .Od pisanego bo łatwiej mi ustosunkować sie  do problemu jeszcze mi sie nie zdarzyło by klient po rozmowie nie czul sie usatysfakcjonowany zaproponowanym prze zemnie rozwiązanie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@PARAKOBRA 

Możesz sobie konwersować z kupującymi przez telefon ale najpierw odpowiedz przez allegro.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@PARAKOBRA powinieneś wiedzieć, że allegro nie za bardzo toleruje kontaktów telefonicznych. Wręcz ich nie zaleca (usuwa nr telefonu z danych itd). Dla tego portalu każdy kontakt poza serwisem jest traktowany jako próba sprzedazy na boku. niestety tak to działa, że wszyscy sprzedawcy traktowani są jako potencjalni oszuści, próbujący ograbić allegro z ich prowizji 😞 w związku z tym tego typu kontakt nie będzie uwzględniany w statystykach i będziesz miał niskie oceny z powodu braku odpowiedzi na mailowe zapytania.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@PARAKOBRA Kontakt telefoniczny nie wpłynie na Twoją jakość sprzedaży i uzyskane wyniki. Musisz terminowo odpowiadać pisemnie na pisemne wiadomości.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

A skąd masz nry tel. osób, które wysyłają wiadomości?

oznacz moderatorów

PARAKOBRA
#9 Pomysłodawca#

nr jest podany przy danych kupującego nie jest żadna tajemnica

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

dzwon i pisz w mailach

dziękuje za rozmowę telefoniczną

i tyle

oznacz moderatorów