anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak tu poprawnie wystawiać produkty?

pckom2140
#9 Pomysłodawca#

Witam, czemu allegro wprowadziło taki DEBILNĄ opcję aktualizacji przedmiotów? Ku...wa co chwile klienci dzownią, że KUPILI niewłaściwy telefon ! wystawiam P10 huawei, kU...wa samo allegro zmienia na p10 lite bez mojej wiedzy i ZGODY. No co za syf, kiedyś było dobrze, teraz nie. Potem allegro ma pretensje, ze aukcje są zle opisane. No Ku...wa mac! Weździe co zmieńcie, a nie . Wystawiam Telefon i proponują mi UWAGA !!! wystawienie plecaka jako telefon. Błąd błędęm pogania. Mało tego, sa takie telefony wpisane do allegro, że nawet świat takich specyfikacji telefonów nie widział.... Jak tu poprawnie wystawiać produkty?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@pckom2140 Nieprawidłowo łączysz oferty z produktami, dlatego co innego masz w tytule aukcji, a co innego w ocenie produktu po lewej na górze.

Poza tym wykrzykujesz i wymagasz, a sam jako firma masz wszystkie oferty niezgodne z prawem i regulaminem Allegro. Nie podajesz danych firmy i nie określiłeś warunków zwrotów i reklamacji - to tak z grubsza.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

"Przypominamy, że w razie odstąpienia od umowy (zwrot towaru w ciągu 14 dni)  jest możliwy tylko wtedy, gdy:
- towary nowe: nie zostały włączone (skonfigurowane), folie nie zostały zerwane, akcesoria nie rozpakowane itp,
- towary używane: nie mogą posiadać żadnych dodatkowych śladów używania, w przeciwnym razie będzie odliczanie 20% wartości telefonu."

Jak Cię ktoś podkabluje, za taki zapis dostaniesz taką karę, że sprzedawać na Allegro będziesz tylko po to, by spłacić długi. Poza tym - gdzie dane firmy? Gdzie reklamacje? To są informacje, których, jako firma, musisz udzielać. Czarno to widzę, szczególnie że ilość negów wskazuje na to, że masz niezadowolonych klientów. A taki może narobić sporych problemów. 


 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów