anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić informacje o tym ze towar pojawi się za kilka dni.

X-PART_PL
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie. Poniżej zdjęcie o co mi chodzi.

F0D23B44-644A-4988-A46A-8E77A054BE54.jpeg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Podczas wystawiania oferty, zaraz po wybraniu dostawcy, a przed dodatkowymi informacjami o dostawie, znajduje się checkbox:

 

przedmiot jest w przedsprzedaży lub z innego powodu wysyłka zacznie się we wskazanym terminie:

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@X-PART_PL @TATLOK  zakładam, że chodzi o tą nowość, czyli wyświetlane terminy doręczenia ?

Tego się nie ustawia to wskakuje z automatu, allegro samo wylicza, zapewne pod kątem ustawień czasu wysyłki i terminu doręczenia.Z tego co pamiętam ta opcja wyświetla się tylko i wyłącznie dla ofert, gdzie czas nadania jest ustawiony max 48godzin, dla dłuższej wysyłki nie ma takiej opcji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mikeza, też tak myślę, ogólnie @TATLOK pomysł trafiony ale akurat nie w tym przypadku 🙂

oznacz moderatorów

X-PART_PL
#7 Wielbiciel#

@TATLOK Probowałem w ten sposób to ustawiac, natomiast nie uzyskalem efektu jak na zdjęciu.

Czyli nie pojawia sie informacja "dostawa we wtorek"

@mikeza chodzi mi dokładnie o tą opcje "dostawa we wtorek"

@konto zamknięte chodzi mi dokładnie o tą opcje "dostawa we wtorek"

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@X-PART_PL  dostałeś odpowiedź ode mnie wcześniej, nic nie ustawiasz, to jest nowa opcja allegro z automatu, musisz mieć tylko ustawiony czas wysyłki do 48godzin. Nie wiem, czy trzeba spełniać jeszcze jakieś wymagania, kto wie, ale z pewnością samemu nic nie ustawiamy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@X-PART_PL  dodam jeszcze, że takie sugerowanie klientowi przez allegro terminu dostawy jest bardzo ryzykowne, bo nie mamy fizycznego wpływu na termin doręczenia paczki. Potem będzie taka sytuacja, że paczka dotrze później, a klient będzie miał pretensję do Ciebie, pomimo, że termin doręczenia to sugestia allegro. Miałem już mnóstwo takich sytuacji, klient dzwoni z "mordą", że paczki nie ma, ja mu tłumaczę, że jest w drodze i termin doręczenia to np. 2-3 dni robocze, a on do mnie to dlaczego na aukcji jest, że będzie doręczona tego i tego dnia - i negatyw. Nie dociera do niego, że termin doręczenia podawany na aukcji to sugestia allegro, i zalezy od wielu czynników 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@X-PART_PL, no to tak, @mikeza sposób ma na to, szkoda, że to nie działa przy większej ilości dni (np 7) 😞

oznacz moderatorów