anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wysyłkę z 2 różnych producentów, aby wysyłka się sumowała?

AGDSUBLIME
#7 Wielbiciel#

Witam, jak można ustawić, kiedy wysyłamy  towar od 2 różnych producentów, aby wysyłka za jeden i drugi produkt naliczana była wysyłka? Mam tak że kiedy kupią mi dwie różne firmy, i sprzedaż jest za około 300 zł to samą wysyłkę u producentów mam 80 zł(po 40 zł za produkt), jak łatwo policzyć dokładam do tego a nie zarabiam. To się opłaca jak kupią te dwa różne produkty za minimum od 700 zł? Czy można to ustawić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Ustawiasz że  w paczce 1szt.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@AGDSUBLIME  ustaw dla każdego przedmiotu inne cenniki dostaw. Wówczas zdaje sie nie połaczy dostaw lecz ustali ja jako osobne przesyłki.

@LEW433  ustawianie 1 szt nic nie da bo jeśli klient kupi po 1 sztuce z jednego i drugiego przedmiotu to system bedzie liczył jedną paczke, dopiero kiedy klient kupi 2 szt któregoś przedmiotu system policzy 2 przesyłki

Z drugiej stronu mysle ze jeśłi klienci kupujac 2-3 produkty pomyśla że wsystko przyjedzie razem a nagle dojdzie im koszt 100 zł to mogą nie byc zadowoleni. Wówczas może Ci sie pojawić wiecej zwrotów i adekwatnych komentarzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak ale dostanie więcej za przesyłkę,

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@LEW433 nic nie dostanie wiecej. Dopiero kiedy pojawią sie dwie sztuki tego samego przedmiotu dostanie wiece bo system policzy drugą paczke.

Jeśli ustawi max 1 szt w kazdym przedmiocie i klient kupi z 10 ofert po 1 szt to system nadal policzy 1 paczke i sprzedający dostanie kase za 1 przesyłke

Przerabialiśmy to

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Bezpieczniej te z innej hurtowni wystawiać na innym koncie. Bywa tu trochę postów wkurzonych klientów naliczaniem większych wysyłek. Oni potem nie zrozumieją tej opłaty. Tylko będą krzyczeć, ze muszą płacić za drugą paczkę i ich oszukujesz. A negatyw pozostaje negatywem, nie ważne czy widział co kupuje przed zakupem czy nie.

oznacz moderatorów

AGDSUBLIME
#7 Wielbiciel#

dzięki dobry punkt widzenia

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@AGDSUBLIME 

Produkty muszą mieć różne cenniki dostaw. następnie w ustawieniach dostawy klikasz "Koszty dostawy dla kupującego" i tam zaznaczasz jak produkty z różnymi cennikami dostaw mają być traktowane. Następnie zaznaczasz tam "suma dostaw".

Zrzut ekranu_3-8-2024_92428_allegro.pl.jpeg

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

AGDSUBLIME
#7 Wielbiciel#

dzięki zaraz tam zerknę

oznacz moderatorów