anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć grupowo Tagi ofertowe?

MotorpolWrSKODA
#8 Zapaleniec#

Mam ponad 300, a nieaktualne ok 100. Jak je szybko usunąć?

Marcin

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MotorpolWrSKODA aby zmienić tagi ofertowe w wielu ofertach jednocześnie, powinieneś zaznaczyć oferty, w których chcesz edytować tagi ofertowe i kliknąć przycisk [Edytuj] -> [Tagi ofertowe]. Następnie odznaczyć tagi, które chcesz usunąć w wielu ofertach jednocześnie. Możesz też wyszukać  konkretne tagi i przejść do zakładki Zarządzaj tagami ofertowymi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lumargliwice_pl
#7 Wielbiciel#

Nie chodzi o zmianę tagów w ofertach. Chodzi o grupowe usunięcie ich z zakładki "TAGI OFERTOWE"

Usuwanie ich pojedynczo trwa bardzo długo, a muszę to zrobić bo wyświetla się komunikat:

"Posiadasz za dużo (1000) tagów ofertowych. Kupujący będą mogli zobaczyć tylko 100 pierwszych tagów, które nie są ukryte. Żeby dodać nowe tagi, usuń te, z których nie korzystasz"
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lumargliwice_pl, niestety, ale jedyną możliwością jest ta opisana przez @la_nika.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sklep_abcelektro
#1 Nowicjusz#

Nie podoba mi się to rozwiązanie... bardzo ale to bardzo czasochłonne. Mam to samo co lumargliwice_pl 

Powinna być możliwość zaznaczenia wszystkich tagów z listy, typu Zaznacz wszystko, Usuń.

oznacz moderatorów

MotorpolWroclaw
#8 Zapaleniec#

Strasznie czasochłonne. Niestety zostawiam tak jak jest. Bałagan.

Proszę zróbcie coś z tym, aby można było usunąć Tagi "hurtem" z listy Tagi ofertowe.

oznacz moderatorów