anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak utworzyć nowy produkt?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mazurkur439
#12 Orędownik#

Sprzedaję książki. Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak wpisać nowy tytuł, niewystępujący w katalogu? Jak próbuję to zrobić pojawia się komunikat "Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą". Czy to przypadkiem nie oznacza, że żeby coś wystawić to musi  to być już wystawione? Znam tylko jeden formularz. Czy jest jakiś specjalny inny? Jak utworzyć nowy produkt nie wypełniając tegoż formularza, gdzie sytuacja się powtarza? Może jestem głupi, ale dla mnie to typowy paragraf 22. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Agent051
#16 Inspirator#

@mazurkur439 niepełnosprawność nie jest przeszkodą w otwarciu działalności gospodarczej. Nikt cię nie wyrzuca z allegro i o niczyją zgodę nie musisz prosić. Takich jak ty są tu tysiące. 

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie. Umieściłem pomysł żeby zgłaszanie błędów było w jakiś sposób gratyfikowane, chyba powinienem go wycofać. Co sądzicie?

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Jeszcze jedno, obiecuję konsultować się z Wami, jeśli przyjdzie mi do głowy jakiś pomysł, ale generalnie postaram się siedzieć cicho. Ale gnębi mnie problem z wystawianiem serii, marzy mi się wystawianie kompletów bez kombinacji z zasadami wystawiania.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ten portal jest dla wszystkich, to prawda jedni radzą sobie lepiej inni gorzej ale tak było zawsze. Rób swoje.🤗

oznacz moderatorów
mazurkur439
#12 Orędownik#

Dziękuję, podniosłeś mnie na duchu, bo wpadałem już w depresję.

oznacz moderatorów