anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak uzupełnić kod EAN, jeśli płyta cd nie ma kodu kreskowego?

eagle23
#8 Zapaleniec#

nie mogę wystawić płyty z powodu braku kodu EAN, jak go uzupełnić w wypadku, gdy sprzedawana płyta nie posiada kodu kreskowego?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

A zgadnij? Kto to wie, możesz szukać, może już ktoś wpisał i jest na Allegro albo jak niektórzy "margaryny".

oznacz moderatorów

eagle23
#8 Zapaleniec#

i dalej nie wiem 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@eagle23 z tego co Allegro podaje, masz być jeleniem, który wejdzie na taką śmieszną stronę, którą Allegro podaje, a tam za dodatkową opłatą (nie małą) zostanie Ci wygenerowany taki kod EAN (z którego później inni za darmo mogą korzystać).

Więc dam Ci radę. Albo nie sprzedawaj takich produktów i niech Allegro się udławi swymi głupimi pomysłami, albo znajdź produkt zbliżony parametrami i skorzystaj z jego nr EAN.

Trzeba być debilem żeby za dodatkowe fanaberie Allegro jeszcze płacić aby wystawić przedmiot na sprzedaż, a później jeszcze Allegro z tego pobierze prowizję. Skoro pobierają prowizję i dają niby wymagalność kodów EAN, to w takich sytuacjach sami powinni takie kody zapewniać, albo zrezygnować z obowiązku ich podawania.

oznacz moderatorów

eagle23
#8 Zapaleniec#

omg! a to cwaniaki, dzięki 🙂 pozdrawiam.

oznacz moderatorów

radek_turkiewicz
#8 Zapaleniec#

ta firma to jakiś dramat, rozumiem, ze się boją Amazona i próbują wystawiać jedynie nowe produkty, ale chyba powstali po coś innego. podejrzewam, że chcą żeby przejść na allegro lokalnie a tego EAn tam mnie wymagają. to niech to napiszą. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale AL to także nie jest ideał, poczytaj opinie.

oznacz moderatorów

radek_turkiewicz
#8 Zapaleniec#

co zrobić kiedy stare płyty cd nie mają EAN a system nie chce dopuścić nowej aukcji bez wymaganego EAN? Jakieś pomysły? Czy po prostu Allegro chce pozbyć się takich małych jak ja, którzy sprzedają swoje kolekcje?

 

oznacz moderatorów

LONGPLAY_Vinyle
#8 Zapaleniec#

Próbuję wystawić płyty kompaktowe , z lat 80-tych , które nie posiadają EAN, są to często drogie - kolekcjonerskie rzeczy, jak ma to zrobić

to były czasy, kiedy kod paskowy był w powijakach

winyle i kasety wchodzą bez EAN, ale CD już nie

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

2 wyjścia, albo płacisz za pakiet kodów na takiej śmiesznej stronce, którą promuje Allegro, albo dla picu podpinasz te produkty pod jakąkolwiek inną płytę i sprzedajesz. Tym bardziej jeśli masz pojedyncze sztuki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LONGPLAY_Vinyle Z 100 tych samych postów.O to samo pyta i płyty i płyty. Robisz tak jak napisał@www_otosek_pl

oznacz moderatorów

LONGPLAY_Vinyle
#8 Zapaleniec#

dzięki za info

 

oznacz moderatorów