anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyłączyć kampanie Nowość i HIt

Bodzio_Ti
#7 Wielbiciel#

Jak wyłączyć kampanie Nowość, tam gdzie miałem oferty oznaczone jako Nowość zakończyłem i wznowiłem ponownie, niestety allegro automatycznie włączyło mi ponownie kampanię Nowość, co wiąże sie z naliczaniem opłat. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bodzio_Ti W przypadku specjalnych oznaczeń Strefy Okazji ofert takich jak „Hit” oraz „Nowość” umowa zawarta jest na okres 30 dni. Zgodnie z regulaminem nie ma możliwości wcześniejszego zakończenia takich ofert. Cały regulamin Strefy Okazji znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

laukominki
#7 Wielbiciel#

po 30dniach poprostu wygasa ?

oznacz moderatorów

thom-sell
#9 Pomysłodawca#

Witam, przyłączam się do tematu bo też uruchomiłem pakiet i chcę zrezygnować. Opłaty zostały naliczone po trzech dniach na kwotę 400 zł a wy piszecie o miesiącu!!!. Wiem, ilość ofert ma tu znaczenie mogłem mniej zgłosić. Ale za miesiąc będzie po mnie. To jest jakaś paranoja. Czemu cały czas dokręcacie śrubę? Nie wiem co zrobić bo się wkopałem po uszy, zresztą nie tylko ja. Może jest szansa na wypracowanie jakiegoś pozytywnego rozwiązania? Przecież za wszystkim ludzie stoją. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@thom-sell trzeba czytać regulamin, regulamin i regulamin będzie mniej niespodzianek 🙂 Wszystko jest tam ładnie opisane będzie kosztowna nauczka na przyszłość 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Uważaj kolejnym razem, to dwa lub trzy kliknięcia, regulamin nie jest łatwo dostępny a naliczone opłaty mogą Cię mocno zaskoczyć 

oznacz moderatorów