anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze przekazem pocztowym?

Bogus341
#9 Pomysłodawca#

Witam ustawienione wypłaty mam jako przekaz pocztowy 

 

i mam tam uzbierane ponad 600 zł

 

jest napisane jasno i klarownie ,ze 1 dnia każdego miesiąca pieniążki są wypłacane 

 

mamy 3 listopada kasa ciągle jest na allegro pisze do nich w każdym mozliwym miejscu 

 

0 pomocy 0 odpowiedzi 

 

co robić 

 

potrzebuje tych pieniędzy ..

 

 

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

LEW433
#21 Demiurg#

@Bogus341 Mieli święto, muszą się pozbierać.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Bogus341 Konsultuję Twoją sprawę. Odezwę się ponownie, kiedy uda mi się uzyskać informację czemu wypłata nie została zlecona.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Bogus341
#9 Pomysłodawca#

mamy 7 listopada nadal nie ruszyła wypłata pieniędzy 

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ty jakbyś zwlekał z opłatą za korzystanie z allegro to bez kary by się nie obyło widocznie większy więcej może.

oznacz moderatorów

Bogus341
#9 Pomysłodawca#

dostałem wiadomość  ze niestety nie oddadzą mi pieniędzy w tym miesiącu wgl .

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Bogus341 DLACZEGO???

oznacz moderatorów

Bogus341
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość i przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Wracam do Pana z informacją zwrotną.

Rozumiem, że zaistniała sytuacja jest dla Pana trudna, jednakże w tym przypadku wypłata zostanie zlecona dopiero 1.12.2020.

Proszę pamiętać o tym, że, aby wypłata przekazem pocztowym została zlecona, kwota na Pana saldzie nie może przekroczyć 800 zł. Stan swojego salda może Pan na bieżąco monitorować poprzez zakładkę "Środki i historia operacji".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Bogus341

Tutaj nie ma powodu braku wypłaty w listopadzie. Znasz ten powód?? Jeśli nie znasz, to odpowiedz na tego maila od Allegro i zapytaj. Powód Ci podadzą.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Bogus341 Spytaj o powód, zaczyna się robić ciekawie...i podaj go tutaj.

@xyz96 Ciekawy jestem co będzie jak pytający coś sprzeda i kwota przekroczy 800 PLN...🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Hm, 1. listopada niby była czerwona kartka w kalendarzu, ale w takim przypadku zlecenie powinno pójść następnego dnia roboczego. No, chyba że system wypłacania przekazem pocztowym w wydaniu allegro jest tak ułomny (i nie chcą do tego się przyznać, nie podając powodu).

PS No jak to co będzie? Przecież napisali co będzie - "Proszę pamiętać o tym, że, aby wypłata przekazem pocztowym została zlecona, kwota na Pana saldzie nie może przekroczyć 800 zł."😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Bogus341
#9 Pomysłodawca#

pisałem od 1 listopada od rana z nimi o tym ze moja kwota jest za wysoka i kazali mi odesłać cześć  pieniędzy komuś za zakup i tak zrobiłem bo akurat los tak chciał , ze ktoś kupił coś za 300 zł na allegro tego dnia i ukradli mi to ale to już inna historia na inny temat dlatego odesłałem 300 zł i myslalem , ze 1 listopada to chodzi o cały dzień skąd mogłem wiedzieć , ze miałem czas do rana myślałem ze 12 godzina jak odesłałem to godzina taka w której bez problemu wypłaca kasę to raz a dwa



 

ze potem kilka dni wciskali mi kit , ze to wina operatora Payu i ze maja problemy techniczne nic nie wspominając o tym ze nie wypłaca bo kwota była za duża wiec kolejny powód dla którego załozyłem ten post i miałem nadzieje ze kwota wyjdzie i tak 

 

dodatkowo obsługa z allegro 2 dni temu powiedziała przez telefon " to nasza wina postaram się pomóc Panu i by te pieniądze wyszły do Pana po 9 listopada z ramach wyjątku z racji ze płacimy do 1 dnia każdego miesiąca ale zrobimy wyjątek dla ludzi co nie odebrali pieniędzy bo mamy problemy  techniczne i nie jest Pan jedyną osobą która do nas w tej sprawie piszę i dzwoni " 

 

 

więc widzicie nie jestem sam i tu wychodzi też ze to ich wina i obietnice ze pieniądze w ramach wyjątku wyjść  powinny 

 

wiec proszę nie obwiniać  mnie ze dopiero teraz o tym mówię ale staram się pisać tu dodatkowe informacje jak się czegoś nowego dowiaduję 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pinsplash Będą mieli powód, żeby nie wypłacać😁.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 @Knowhere @pinsplash pisał wcześniej że dostał odpowiedź 

dostałem info 2 dni temu , ze allegro ma problemy techniczne i ze sporo osob nie dostalo pieniedzy ludzie ale tyle dni ?!

Dostał przepraszam teraz czeka do 1 grudnia 🙂 i ma pilnować salda bo potem już tylko wypłata na konto 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 I to ciebie zadziwiło,nie jest to normalne?😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 jak zwykle dym a na wierzch wyszło allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Allegro pomaga podjąć decyzję, tu w założeniu konta.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

A miało być tak pięknie.

,,Dobrze że tu napisałeś to przyśpieszy...."😂

Jednak nie przyśpieszyło. Wręcz przeciwnie.

I znowu wymuszanie na kimś decyzji- Załóż se konto to ci kasę oddamy.

Potem weryfikacje przez następny miesiąc i kasę wypłacą na święta

 

 

 

Wielkanocne.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 nie, autor wątku miał 900 zł na koncie 1 listopada o godzinie 12 potem oddał kupującemu i mu spadło poniżej i weszło w wypłatę na 1 grudnia 😞 Nie widzę tu winy allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Bogus341
#9 Pomysłodawca#

zapytałem o powód i od 1 listopada dopiero dziś podali mi jakiś powód a wcześniej 2 dni wkręcali , ze to błędy techniczne z ich strony a teraz nagle 

 

dnia 1 listopada moja kwota na koncie to 900 zł była 

dnia 1 listopada o godzinie 12:00 oddałem jednemu sprzedającemu 300 zł więc kwota była niższa niż 800

 

 

na co allegro odpowiada" Pana kwota tego dnia przekroczyła 800 zł z racji ze my przekazy zlecamy rano to nie dalismy rady wyplacic Pana przekazu i musi Pan czekać na kolejny przekaz który będzie wychodził 1 grudnia"

 

na co odpowiedziałem , ze nie ma takiej informacji ze wysyłacie RANO 1 dzien miesiaca to 1 dzien miesiaca uznałem , ze cały wiec to ich kolejny błąd i ich wina 

 

dodatkowo dostałem informacje telefoniczna od nich 2 dni temu ze mimo ich problemów technicznych raczej przekaz wyjdzie 9/10/11 listopada i ze bedzie to wyjątek z racji tego problemu 

 

 

teraz mam czekać na swoje pieniążki do 1 grudnia + nie mogę nic sprzedawać zeby kwota nie przekroczyła 800 zł

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Bogus341 załóż se konto, będzie łatwiej 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów