anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać paczkę In post jeśli kupujący zapłacił zwykłym przelewem ?

bromba-b5
#7 Wielbiciel#

Kupujący zapłacił za zakupy zwykłym przelewem . Wybrał jako formę dostawy paczkomat . W zamówieniach widnieje cały czas opcja płatność rozpoczęta , a pieniądze są już na moim koncie . Jak utworzyć i wysłać przesyłkę żeby jej koszt był taki jak oferuje allegro ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@bromba-b5 oddać kasę kupującemu i poprosić o zapłatę przez allegro, inaczej nie nadasz jej w cenie allegrowej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwykłym przelewem przez Allegro czy na twoje konto bankowe? Niech Ci dopłaci albo mu zwróć kasę.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To na zwykłym czy na lokalnym allegro?

oznacz moderatorów

bromba-b5
#7 Wielbiciel#

Na zwykłym .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Możesz samemu zrobić etykietę przez menagera InPost ,musisz poprosić klienta o adres mailowy ,numer telefonu i kod paczkomatu z którego będzie chciał odebrać przesyłkę . Koszt takiego nadania jest wyższy od tego allegro ergo (około 17 zł) . Jeśli klient zapłacił mniej to poproś o dopłatę .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bromba-b5 albo oddaj pieniądze i niech zapłaci przez allegro finanse lub policz ile wyniesie prowizja i dodatkowe opłaty i może to byłby taki sam koszt lub porównywalny 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nigdy tego nie rób, bo Ci przysolą karę za sprzedaż poza. Oficjalnie allegro tę aukcje anuluje jako nieopłaconą. Nie pomoże oznaczanie jej jako wysłanej, dodanie numeru przesyłki itp. Takie rzeczy możesz robić na lokalnym ale na głównym to tylko kłopoty. Wina Twoja. Na lokalnym przy takim kliencie od razu zastrzegam, że allegro to traktuje jako poza i będzie anulowane, a etykieta jest droższa i kosztuje tyle i tyle... Niektórzy i tak wolą dopłacić i ryzykować byle ominąć cudnie działające płatności allegro. Na głównym raz z rok temu na innym koncie i też z nie wiedzy tak zrobiłam i wzięłam to na siebie, dopłacając do przesyłki... Nie wiedziałam wtedy że allegro to anuluje gdy numer przesyłki jest dodany.

oznacz moderatorów