anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie klientów i ich komentarze

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

Ciekawi mnie sytuacja obecna w temacie komentarzy od kupujących.

 

Ostatnimi czasy klienci wystawiają opinię na temat produktu w miejscu opinii o sprzedającym.

W czasie wystawiania opinii mają możliwość wyboru komentarza:

1. Komentarz o produkcie

2. Komentarz o sprzedającym 

Dziwna sytuacja wynika wtedy gdy kupujący wystawił opinię o produkcie w miejscu opinii o sprzedającym.

Zgłaszając zaistniałą sytuacje dla Allegro otrzymuje się standardową informację że nie można usunąć komentarza. 

Samo allegro dokładnie umieściło zasady oraz regulamin który ni jak ma się do rzeczywistości. Klient może sobie wpisywać co mu się żywnie podoba czy to w pkt.1 czy też pkt.2 

Myślę że coś tu jest chyba nie w porządku !

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Każdy kupujący co umie czytać i nie ma problemu ze wzrokiem to powinien odróżnić miejsce wpisywania opinii. Klient czasem podchodzi to tego bez zastanowienia i popełnia błędy ale komentarz w którym kupujący powinien ocenić towar ocenia sprzedawcę (negatywnie) jest podobno usuwany.

oznacz moderatorów

PanKornik-pl
#8 Zapaleniec#

@kolekcjoner608 Niestety ale w odpowiedzi od Allegro otrzymałem odpowiedź że jest to zgodne z a klient ma prawo w opinii o sprzedającym wystawić opinie na temat:

Cytuje:

Oceny opisowe wystawiane przez Kupujących powinny zawierać:

  • opis przedmiotu transakcji
  • opis przebiegu transakcji

 

Bardzo ciekawa sytuacja i odpowiedź jest że jest to poprawne i nie usuwają takich komentarzy!

oznacz moderatorów

KONIGINpl
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze 3 miesiące temu usuwali takie komentarze.
Musiały wyjść nowe wytyczne bo już tego nie chcą robić. 

oznacz moderatorów