anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wystawic produkt z roznymi kolorami

ImporMeble
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wystawiłem:

1) krzesło czarne

2) krzesło szare

Krzesło czarne wystawiłem bez zadnych problemów. Następnie wystawiłem krzeslo szare, rozni się od krzesla czarne tylko innym numerem EAN oraz innym kolorem czyli zamiast czarny jest kolor szary. Gdy chcę zapisać ofertę, system wymusza na połączenie krzesla szarego z katalogiem z krzesla czarnego - nie ma innej opcji. Po połaczeniu z katalogiem, krzeslo szare na samej gorze ma tytul katalogu krzeslo czarne oraz w opisie kolor czarny zamiast szary. Dlaczego nie mogę wystawic oferty krzesla szarego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ImporMeble Wskaż mi proszę numery tych ofert. Skonsultuję to z dedykowanym zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ImporMeble
#7 Wielbiciel#

15862743967

15862595554

Zglosiłem błędy w produkcie, i to nic nie dało.  Jak w krzesle kolor szary zmieniliscie na samej gorze z czarnego na odcienie szarosci, to na aukcji z krzesłem czarnym tez się pojawilo odcienie szarosci

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ImporMeble Dziękuję! Jeszcze poproszę Cię o wskazanie numerów EAN dla obu kolorów. Na ten moment obie oferty są połączone z tym samym produktem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ImporMeble
#7 Wielbiciel#

Podczas wystawiania oferty krzeslo czarne wpisalem inny Ean oraz krzeslo szare wpisalem inny Ean. System wymusil połaczenie z katalogiem krzesla czarne i szarego i zrobil się jeden Ean dla obu krzeseł 5907593205193

oznacz moderatorów