anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wznowić aukcje które nie widnieją już w moim asortymencie jako aukcje "zakończone" ?

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

Witam 🙂

pytanie- Jak wznowić aukcje które nie widnieją już w moim asortymencie jako aukcje "zakończone" ? miałam chwilową przerwę "zdrowotną" i chciałabym wznowić kilkadziesiąt aukcji ale zniknęły mi z zakładki "zakończone" w moim asortymencie.. proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

Jak już trafiły do archiwum to się nie da, musisz na nowo.

oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

minęło około 2 miesięcy w sumie... 

wszystko ok tylko teraz jak je w ogóle znaleźć ? numery aukcji itp 😞  miałam zdjęcia tylko w aukcji - nawet nie posiadam ich nigdzie zapisanych... o tragedia 😞 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

pozatym np 

Oferta nr 10567948812 - nigdzie nie mogę jej znaleźć mimo tego że numer jest poprawny  - w archiwum Allegro nie pokazuje się...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapytajmy bo ja także nie widzę, może jeszcze nie minęło 60 dni: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

wszystko ok tylko one już nie widnieją w "zakończone" w "mój asortyment" 😞

oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

najgorsze jest to że jedyne miejsce gdzie miałam opisy i zdjęcia to właśnie te aukcje... nie posiadam żadnych zarchiwizowanych rzeczy 😞 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To masz problem.☹️

oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

i to kolosalny... żeby chociaż rzeczywiście wszystkie oferty były w archiwum allegro to może jakoś by się wszystko wyszukało ale kurcze nie ma praktycznie nic 😞

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-KaroMedia- Po dwóch miesiącach od zakończenia oferty trafiają do Archiwum Allegro (https://archiwum.allegro.pl/). 

Możesz spróbować pobrać kopię danych ze swojego konta w zakładce Dane konta (zjedź na sam dół strony i kliknij w przycisk "pliki z Twoimi danymi":

ko_alka_0-1653728813710.png

Jeśli się nie uda, napisz do nas przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu na forum jeden z moderatorów pisał ze można także napisać prośbę tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=603fd405-2a43-4abf-83e7-243743286380

oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

problem tylko w tym, że nie robiłam kopii nigdy:(

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-KaroMedia- Nie szkodzi, nie musiałaś. Kopia zostanie wygenerowana przez system i będziesz mogła pobrać dane, które Cię interesują. 🙂

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie dane są archiwizowane i niektóre pliki mogą być niedostępne (np. zdjęcia). 😞 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2022-05-28-13-27-49-924_com.opera.browser.jpg

oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

Mam tylko tyle tam - kopia która zrobiłam na próbę dziś , nic więcej niestety 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😣

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-KaroMedia- Po kliknięciu w "Dane dotyczące sprzedaży" pobierze się raport (w zależności od Twojego wcześniejszego wyboru (w html lub csv) 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

-KaroMedia-
#7 Wielbiciel#

Droga Aleksandro hmm kliknęłam utwórz kopię danych dla

 

później pobrałam te kopie ale tam jest tylko zestawienie  ofert tj numer aukcji, opis tytułu  😞 niestety nic więcej 

 

asasasasa.jpg

 

czy jest jakakolwiek możliwość do "zobaczenia" zdjęć i opisu aukcji ?

 

 

oznacz moderatorów