anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak złożyć reklamację na błędnie naliczone opłaty przez allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
extra_upominek
#8 Zapaleniec#

Allegro naliczyło mi opłaty za wystawienie przedmiotu, ale przedmiot znalazł się z kategorii dlatego że zostały przez allegro przeniesione, niestety błędnie. Konsultantka allegro potwierdziła błąd i zwróciła mi opłaty za część aukcji. Jak zwróciłem uwagę, że zwrot jest tylko za jakieś 1% aukcji, stwierdziła że za resztę nie zwróci ponieważ aukcję są za długo wystawione (zwrot dotyczył maksymalnie 3 miesięcy wstecz ale 1 czy 2 też były by satysfakcjonujące). Zorientowałem się, że rozmowy przez wiadomości email nie są oficjalną reklamacją, więc chciałbym taką złożyć ale nigdzie nie znalazłem takiej opcji dla sprzedających. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
extra_upominek
#8 Zapaleniec#

Niestety to jest tylko wiadomość do konsultanta, wysyłałem i wymieniłem kilka wiadomości i dowiedziałem się, że mogą zrobić niewiele i że tutaj nie składa się reklamacji, a dopiero dział reklamacji może podjąć decyzję w poważniejszych sprawach... 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@extra_upominek Poproś konsultantkę o instrukcję złożenia relkamacji lub przekierowanie Twojej korespondencji do osoby decyzyjnej w takich sprawach.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów