anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak złożyć reklamację w Allegro, jeśli sprzedawca nie jest uprawniony do sprzedaży produktów marki?

alonyeg
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich
chcę prosić o pomoc
Współpracuję z marką Revopoint, która upoważnia mnie do bycia wyłącznym agentem Allegro
Ale kiedy właśnie postawiłem nowy produkt marki na półkach, stwierdziłem, że są już sprzedawcy sprzedający produkt na platformie i sprzedają go po niskiej cenie.Podejrzewam, że nie jest oryginalny i nie może sprzedać produkty marki bez autoryzacji marki Jak mam chronić swoje prawa? Wielokrotnie kontaktowałem się z obsługą klienta platformy allegro i nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi, proszę o pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@alonyeg weryfikacje ofert powinien zgłosić właściciel marki czyli w tym wypadku producent .

oznacz moderatorów

alonyeg
#7 Wielbiciel#
Czy więc jako wyłączny agent marki nie mogę narzekać innym sprzedawcom?
oznacz moderatorów

alonyeg
#7 Wielbiciel#
A inni sprzedawcy nie mają autoryzacji i agencji marki, dlaczego mogą sprzedawać produkty marki?
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@alonyeg  bo to wolny rynek?

Poza tym byc może nie jesteś jedynym dystrybutorem ? czasem producent zmienia strategie.

A moze ktos kupił produkt tej marki a innym kraju ( np Czechy) i tam sie dogadał z dystrybutorem?

Powodów może byc mnóstwo

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@alonyeg te sprawy załatwiaj ze swoim kontrahentem , jeśli mają towar to zapewne kupują go legalnie  ,a dlaczego ? ... PYTAJ U ŹRÓDŁA .

oznacz moderatorów