anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zablokować sprzedaż zagranicznemu klientowi?

lukasparts95
#7 Wielbiciel#

Witam.

Jest jakaś możliwość zablokowania sprzedaży za granicę ? Mam co chwila problemy ponieważ nie mam ustawionej wysyłki zagranicznej a są przypadki kiedy klient z zagranicy klika robi przelew i oczekuje wysyłki. Gdzie nie mam możliwości wysyłki gabarytów za granice. i następuje dyskusja dlaczego nie itp. Uciążliwe jest to.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@lukasparts95 nie da się 😞 co jakiś czas pojawia się ten problem, przechodzą adresy z kodem pocztowym podobnym do naszego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@lukasparts95 Jeśli jest możliwość to sobie ustaw zagraniczną z zaporową ceną, ze nie będą chcieli kupować lub zarobisz 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

lukasparts95
#7 Wielbiciel#

strzeliłbym sobie w kolano. Mamy duże gabaryty typu zderzak itp. Są to dodatkowo niekiedy delikatne elementy. Po wpisaniu wymiarów u brokerów kurierskich nikt nie chce zabierać takich rzeczy za granicę. Sam nawet bym nie chciał nadawać. Za dużo uszkodzeń widzę.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@lukasparts95 Wpisujesz 3500 PLN wysyłka zagraniczna i nie ma co się przejmować gabarytami 😉 Na swoje byś wyszedł i nie musiał się martwić ze ktoś z zagranicy zechce coś kupić 😄

Tak na serio, sam nie wiem jak ta kwestia wygląda. Co jak ktoś coś zamówi z innych kontynentów? RPA, USA,Japonia itd. ? Na serio nie możesz ograniczyć wysyłki do naszego kraju?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ZibiK30 problemem jest kod pocztowy, kilka krajów ma podobne i wtedy przechodzi takie zamówienie 😞  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@kostas11 Trochę kicha, ale chyba inpost za granicą nie działa? 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ZibiK30 ale kurier tak i sprzedawca mimo że nie wysyła za granicę i system prosi o polski adres tak np. Ukraiński 93100 przechodzi bez problemu i robi się problem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów