anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zawrócić przesyłkę odebraną z paczkomatu przez Inpost

Bartek170372
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Bartek170372
#1 Nowicjusz#

Nie zdążyłem odebrać paczki z paczkomatu i Inpost odebrał ja 60 minut temu, chcę ja zawrócić do paczkomatu. 

oznacz moderatorów

Bartek170372
#1 Nowicjusz#

chodzi o ten zakup 

etui slim xperia xz3 bezbarwny 11466148849
oznacz moderatorów

Bartek170372
#1 Nowicjusz#
xyz96 21 Demiurg#  jesteś tam ?
 
 
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Bartek170372 Nie da się. Paczka wróci do sprzedawcy, więc zapłać mu za ponowną wysyłkę jeśli chcesz otrzymać towar. Druga opcja - zrób zwrot w zakładce Moje zakupy, odstąp o umowy, sprzedawca odda Ci całą wpłatę łącznie z kosztem wysyłki, a Ty ponownie kup to samo. 

oznacz moderatorów

Bartek170372
#1 Nowicjusz#

to jest bez sensu dla towaru za 14 zł, zupełnie nieekologiczne podejście skoro Inpost ma to u siebie w magazynie lub jeszcze w samochodzie.  

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Bartek170372  nic nie poradzisz. Jedyne rozsądne rozwiązanie podał Ci xyz96. Trzeba było tyle nie zwlekać z odbiorem

oznacz moderatorów

Bartek170372
#1 Nowicjusz#

gdyby Inpost powiadomił mnie to bym nie zwlekał. 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Bartek170372  A nie powiadomił? Trudno mi w to uwierzyć.
W pierwszym powiadomieniu Inpost informuje o przesyłce i o konieczności jej odebrania w ciągu 48 godzin.
Drugie przysyła po 36-ciu godzinach ("Przypomnienie o odbiorze przesyłki") i tam informuje, że po 12-tu godz. nieodebrana przesyłka wróci do nadawcy.
Co więcej, w tym drugim jest aktywna opcja przedłużenia terminu odbioru ("Nie zdążysz odebrać paczki? Przedłuż termin odbioru w aplikacji InPost Mobile") - skorzystanie z tej usługi jest niezwykle proste, trwa najwyżej kilka minut, ale naturalnie nie jest już darmowe. Ale za to proekologiczne i bez zawracania (sempiterny na przykład🙂).

 

oznacz moderatorów