anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić błąd produktu?

TanioRTV
#9 Pomysłodawca#

Chcę wznowić/wystawić ofertę z produktem EAN 5901436731467

Ktoś już utworzył produkt w totalnie błędnej kategorii, jak zgłosić ten błąd?

wpisanie informacji w polu "sugestie" nie puszcza dalej formularza, chcecie by poprawić kod, foto itp. a co jeśli te dane są poprawne a tylko kategoria błędna?

Dlaczego nawet to utrudniacie? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

jak dobrze pójdzie poprawią za 2-3 miesiące. Tak było jak ja zgłosiłem jakąś drobnostkę 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TanioRTV, dzięki za Twoją wiadomość, zgłosiłam to. Gdy będę wiedziała coś więcej w tej sprawie, dam znać.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TanioRTV, czy możesz jeszcze dopowiedzieć, co dokładnie się nie zgadza według Ciebie? Ofertę jakiego przedmiotu chcesz wystawić?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

TanioRTV
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za zainteresowanie się tematem, jednak zdziwiony jestem że nie wie Pani o jaki produkt chodzi. Przecież mamy EAN, po to niby jest ta produktyzacja - czyż nie?

Podpowiem jak to zrobić, u góry strony jest wyszukiwarka, wklejamy ten EAN, klikamy szukaj 😄

i mamy 18 wyników. A teraz najlepsze, trzy z nich są w prawidłowej kategorii ale nie są połączone z produktem, pozostałe 15 jest w błędnej, ale są połączone

Czy zamiarem allegro było tak kompletne zbałamucenie klientów by produktu: półkieszeń do radia CB - podkreślam CB poszukiwać w dziale telewizji przemysłowej?

Bo tam został utworzony produkt, a kolejni sprzedający zostali zmuszeni do powielania tego błędu.

Ten wątek dotyczy jednak problemu ze zgłoszeniem błędu - skoro inne parametry są poprawne to dlaczego nie ma możliwości wskazania złej kategorii jako błędu? 

mogę zaraz podać kilkadziesiąt przykładów  produktów które mają poprawne parametry ale są w złych kategoriach tylko skomplikowana procedura zgłaszania błędów nie zachęca do tego 😞

  

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TanioRTV dziękuję za Twoją uwagę, rzeczywiście w formularzu nie ma opcji zaznaczenia błędnej kategorii. Zgłosiłam Twoją sugestię, aby taka opcja została wprowadzona do odpowiedniego działu, tymczasem możemy przenieść Twoją ofertę do odpowiedniej kategorii. Potwierdź proszę, czy produkt w ofercie, którą chcesz wznowić to President URZ0314 półkieszeń do radia i powinien być w kategorii Allegro > Elektronika > Telefony i Akcesoria > Radiokomunikacja > Sprzęt CB > CB Radia?

 
 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TanioRTV
#9 Pomysłodawca#

@la_nika wskazana przez Ciebie kategoria na pewno jest dla tego produktu lepsza niż telewizja przemysłowa, ale moim zdaniem 16628 pasuje jeszcze lepiej 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

No ręce opadają... półkieszeń dla CB w kategorii "Elektronika > Telefony i Akcesoria >"

Onuce proponuję w "medycyna > podpaski" 🤣

oznacz moderatorów

TanioRTV
#9 Pomysłodawca#

@DECO-MASTER  do mnie pijesz?

Czy to ja wymyśliłem dział radyjek CB w telefonach?

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

TanioRTV No nie do Ciebie, tylko do systemu bez rozumu. Nie unoś się 😊

Elektronika > pozostałe, albo nawet motoryzacja > pozostałe lepiej by pasowało.

Tam bym osobiście szukał.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@DECO-MASTER Tak poza tematem, przypominają mi się oferty butów i czekolad w kategorii z Telewizorami, teraz królują konta Prime, HBO I Spotify 😄

@la_nika Trzeba zgłaszać wszystkie oferty po kolei, czy możesz to jakoś "hurtowo" załatwić? https://allegro.pl/kategoria/tv-i-video-telewizory-257732?order=p&bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-ele-1-...

Chodzi głównie o te konta połączone z produktami-telewizorami oraz waluty w grach.

 

@TanioRTV Ja to załatwiałem tak: zgłaszałem błąd w produkcie i jedyne co podawałem to informacja w "innych sugestiach", że: "produkt znajduje się w nieprawidłowej kategorii, proszę o zmianę na " i tutaj numer albo pełna ścieżka. Zgłoszenie zostanie oczywiście odrzucone, nie wiem czy to automat sprawdza parametry, czy pracownik Allegro nie widzi w ogóle "innych sugestii", ale chodzi o to, żeby złożyć odwołanie od odrzuconych zmian i przekazać komuś szczegółowe informacje w formularzu, żeby "przekazano je do odpowiedniego działu".

Sam miałem kilka przygód, gdzie pracownik ani nie mógł znaleźć mojego zgłoszenia, ani samego produktu (nawet podając bezpośredni link do formularza z produktem), a dotyczyło nieprawidłowej miniatury, ale to już tam inna beczka. Dobrze, że w ogóle mamy teraz takie narzędzie 😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM dziękuję za podesłanie. Tutaj widzę, że znalazło się też sporo pocztówek 😉 Zgłoszę to do odpowiedniego działu.  
@TanioRTV Twoją zmianę też zgłosiłam i podałam jako kategorię sugerowaną przez Ciebie: Allegro > Elektronika > Telefony i Akcesoria > Radiokomunikacja > Sprzęt CB > Akcesoria i części > Uchwyty i podstawy ale jeszcze nie dostałam potwierdzenia, więc gdy tylko dowiem się więcej, napiszę tutaj! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Może lepiej nie. Ja bym w telefonach nie szukał.

Jak wyżej napiałem.

O ile takie kategorie istnieją🤔

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

a może kolejność jest niewłaściwa:

Elektronika > Telefony i Akcesoria > Radiokomunikacja >

Elektronika > Radiokomunikacja >itd.

Ja dumaju, szto nada pierestroić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DECO-MASTER @TanioRTV otrzymałam odpowiedź! I rzeczywiście zasugerowana została inna, bardziej pasująca i intuicyjna dla Kupujących kategoria, czyli: 
Elektronika -> RTV i AGD -> Sprzęt car audio -> Akcesoria -> Kieszenie, ramki -> Kieszenie i półkieszenie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TanioRTV
#9 Pomysłodawca#

Cytując klasyka: niezły tu burXXX siostro macie 🙂

 

Czyli wg standardów allegrowych: radio CB i antena do niego w telefonach ale kieszeń do montażu już w  CAR AUDIO

 

ehh...

 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Antena, radio... Może przeniosą.

O tym też możesz powiadomić administratorów.

No ten to mają, mają...🤣

oznacz moderatorów