anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić automatyczną odpowiedź wysyłaną z proformą?

MAMY ROZWIĄZANIE!
mixpromocji
#9 Pomysłodawca#

Witam, 
Od kilku dni otrzymuje takie wiadomości od Allegro 
Treść Twojej wiadomości wysłanej do '........' zawierała propozycję sprzedaży poza Allegro, dlatego nie mogliśmy dostarczyć jej do odbiorcy.

Jest to wiadomość, którą Allegro wysyła automatycznie razem z proformą od razu po opłaceniu zamówienia przez klienta czy mogę zmienić treść tej wiadomości?

Jeśli tego nie zrobię Allegro zablokuje mi konto.
Z góry dziękuję za każdą pomocsss.pngssss.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
domkar04
#14 Krzewiciel#

@mixpromocji ja abonamentu nie mam, ale pewnie jest to gdzieś w ustawieniach sprzedaży czy czymś podobnym - poszperaj

oznacz moderatorów
mixpromocji
#9 Pomysłodawca#

Właśnie wszystko już posprawdzaliśmy przekopaliśmy całe allegro jedynie maile automatyczne możemy jakoś zmienić ale to nie to samo

 

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@mixpromocji poczekajcie na odpowiedź kogoś mądrzejszego ode mnie, na razie dla bezpieczeństwa powyłączajcie te autorespondery

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mixpromocji, w treści takiej wiadomości nie może być adresu www sklepu. Załączona wiadomość pochodzi z narzędzia zewnętrznego np. BaseLinkera.

Z naszej strony udostępniamy jedynie klucz API do powiązania takich narzędzi. Jednak są to rozwiązania zewnętrzne udostępniane przez inne aplikacje. Dlatego rekomenduję skontaktowanie się bezpośrednio z dostawcą tego narzędzia. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów