anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić zbiorczo kategorię w produktach?

itd21
#8 Zapaleniec#

Jak zmienić ZBIORCZO kategorię produktu w 360 ofertach? Czy jest to możliwe. 

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

itd21
#8 Zapaleniec#

Ale ja do 27 listopada 2023 mam opłaconego "ale asystena" z omijaczem opłat. Więc czemu? Oni twierdzą że to wasza wina

 

oznacz moderatorów

itd21
#8 Zapaleniec#

Proszę o wyjaśnienie, za co jest opłata w szablonach: 206.207.208 aukcje: 11861104711, 11861102915, 11861098633

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@itd21 we wszystkich trzech ofertach to opłata utrzymaniowa, którą naliczamy od 18.03.2023 r. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

itd21
#8 Zapaleniec#

Mam ponad 200 szablonów. Więsza część jest w decoupage a niewielka ilość w ozdabianiu tortów. Chciałabym żeby zostały w decoupage, czy to znaczy że z tortów muszę wykasować z nich EAN?  Czzy może je Pani przydzielić do rękodziła do szablonów, tak jak były?

 

oznacz moderatorów

itd21
#8 Zapaleniec#

Mam ponad 200 szablonów. Więsza część jest w decoupage a niewielka ilość w ozdabianiu tortów. Chciałabym żeby zostały w decoupage . Czy może je Pani przydzielić do rękodziła do szablonów, tak jak były? Czy za te, które są "w tortach" muszę uiszczać co tydzień opłatę utrzymaniową? Nie można mieć dwóch takich samych ofert, ale w różnych kategoriach? Jeżeli tak - to proszę o zbiorcze przeniesienie do szablonów do rękodzieła. (zmianę kategorii)

 

oznacz moderatorów