anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaka kasa fiskalna online

malajasna
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Jestem w trakcie zakładania sklepu. Czy moglibyście doradzić jaki model kasy fiskalnej online wybrać?

Dziekuje z góry za każdą pomoc

Natalia 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Elzab , Novitus o.k.... Posnet-a osobiście nie polecam .

oznacz moderatorów

malajasna
#7 Wielbiciel#

Przepięknie dziękuję! 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria Ja tam używam Posnetu od początku, już mam chyba trzecią czy czwartą sztukę (w poprzednich skończyły się raporty dobowe, ale były sprawne do końca). Nigdy żadnych awarii, małe, poręczne. Przedtem miałem Mobile, teraz Ergo. Z tym, że to cały czas były zacofane modele, bez on-line 😎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter napisałem ,, osobiście ,, miałem 2 na przełomie wieku  i nie polecam , problemy z klawiaturami , może tak trafiłem , albo poszli jakościowo mocno do przrodu , od tamtej pory jadę na Elzabach i aktualnie dobijam Novitusa .... bezproblemowe .

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Również polecam Elzab K10, nic się z nią nie dzieje od kilku ładnych lat, aaa raz bateria padła heh

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Najpierw to musisz wybrać kasa czy drukarka fiskalna. Jak masz program sprzedażowy, który obsługuje drukarki fiskalne, to drukarka będzie lepszym rozwiązaniem (drukarka drukuje to, co dostanie z programu, a w kasie musisz mieć zaprogramowany każdy towar).

Natomiast decydując się na kasę warto sprawdzić ile kodów PLU można w niej zaprogramować. 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@pecela drukarka fiskalna też ma limit 😉 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Owszem, ale przez 10 lat pracy jako serwisant kas fiskalnych, nie spotkałem się z tym, aby ktoś zapełnił pamięć towarów w drukarce fiskalnej.

oznacz moderatorów