anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki dokument jest wymagany do zmiany nazwiska po zmianie stanu cywilnego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dorciacho
#8 Zapaleniec#

Wysłałam Allegro już 2 zdjęcia  - najpierw rewers, a później awers - mojego nowego dowodu osobistego, ale zamazałam pesel. W obu przypadkach mój wniosek został odrzucony. Jak mam zmienić nazwisko i ochronić swoje dane? Co powinnam wysłać we wniosku?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
dorciacho
#8 Zapaleniec#

Zmieniłam nazwisko w USC, ale nie dostałam z tego urzędu żadnego potwierdzania. Jedynie w systemie dla mojego nr pesel nastąpiła zmiana i zostały automatycznie powiadomione niektóre instytucje. Jaki dokument mam wysłać w załączniku wniosku do Allegro?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Szczerze- nie wiem, podejrzewam ze Akt małżeński zapytaj tu a z pewnością pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d4e05a9d-86a1-441d-978a-f2e1cdc3ae0c

oznacz moderatorów
dorciacho
#8 Zapaleniec#

Konsultantka dała mi jasne informacje. Potrzebne są zdjęcia dowodu osobistego, ale dla ochrony danych wystarczy żeby były widoczne: imię i nazwisko, nazwisko rodowe i data ważności dokumentu. Pozostałe dane należy zasłonić karteczkami, ale tak żeby były widoczne wszystkie 4 narożniki, i zrobić zdjęcia. Wysłać je w takiej formie- bez żadnego obrabiania zdjęć (to ważne).

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli w zasadzie tak jak przy aktywacji konta!!🤔

oznacz moderatorów