anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skasowanie przez allegro opisu aukcji

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Allegro zawiesiło dwa tygodnie temu mi konto z dotąd bliżej nieznanych mi powodów ponoć dlatego że było powiazane z kontem matki gdzie był problem rozwiązany zresztą ale dział bezpieczniacki potrzebował 10 dni żeby to sprawdzić. Zawieszone wtedy aukcje zostały pozbawione opisów. Wystawiam towary kolekcjonerskie. Zrobienie opisu to czasami kilka godzin pracy. Miałam wystawione kilkaset pozycji na Allegro i Allegro lokalne. Proszę sobie policzyć dni mi to zajmie. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie tych opisów i czy ktoś ma pojęcie czy  z jakich uregulowań to wynika czy tylko "prawem kaduka"?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Działania Działu bezpieczeństwa bywają bardzo niezrozumiałe ale wyjaśnić problem można tylko z nimi . Powód blokady też był zapewne podany meilowo . Czemu teraz aukcje są pozbawione opisów możemy tylko podpytać nasze moderatorki  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Pomożecie 😊

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Był podany w taki sposób że ci x tego działu sami nie rozumieli bo udzielali nawzajem sprzeczne informacje. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 prześlij proszę zrzut ekranu na którym ten problem będzie widoczny oraz przykładowy numer oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#
prt_brak_op.jpg

 


numer pierwszej pozycji to 12714070747

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Dodam ze pytalam osoby z dzialu sluzby bezpieczenstwa o to, ale ani razu mi nie odpowiedzieli

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malwa7788 w jaki sposób wznawiasz oferty? Czy w zakładce Mój asortyment klikasz  wznów? Czy wtedy oferta jest wznawiana, ale brakuje w niej opisu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów