anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki program do obsługi Allegro wybrać?

kredkowo
#8 Zapaleniec#

Witam, jaki wybrać program do integracji z allegro: wfirma i ich pakiet e-commerce , czy biznes baselinker? Nie mam jeszcze żadnego, potrzebne coś do obsługi zamówień. Polecicie jakiś nie za miliony?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

hardybejs
#12 Orędownik#

baselinker daje doskonale radę

oznacz moderatorów

kredkowo
#8 Zapaleniec#

a jakiś konkretny pakiet?

 

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Pakiet automatycznie dostosowuję się do ilości zamówień z tego co wiem.
Michał od Marketplace

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Tak masz racje ale chciałem  podpytać .kredkowo . I tam masz widełki , ile masz zamówień tak ci naliczy opłaty do 100 zamówien masz 39zł czym wiecej cena sie podnosi 100-500 ,500-1000 itd

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Przechwytywanie.PNG

 

oznacz moderatorów

kredkowo
#8 Zapaleniec#

dzięki za pomoc

tylko , w perspektywie zapowiadanych przez Allegro podwyżek kosztów, zastanawiam się czy w ogóle jeszcze warto tu sprzedawac...zarobek mizerny, praw żadnych, stres duży...a jak Wy myślicie?

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Jak tylko znajdę jakaś fajną robotę to zamykam rozdział z allegro, tak jak piszesz, zysk śladowy, allegro się tobą nie interesuje dopóki nie robisz 100k obrotu miesięcznie i tylko wymaga coraz większych dopłaty do każdej paczki, nie warto

oznacz moderatorów

we4you_company
#1 Nowicjusz#

Witam, jaki program magazynujacy, fakturujacy, wspierajacy Allegro, wspolpracujacy z Allegro wybrac i dlaczego? dzieki

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Ile masz zamówień w miesiącu?

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

A po co na początku chcesz się pchać w program do obsługi e-commerce? Zamowienia obsłużysz z pozycji Allegro a programów fakturowych jest na pęczki.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

z własnego doświadczenia powiem że dla mnie wystarczy tylko jeden pozytyw zew. integracji z allegro.

niezależność od wciskanych na siłę niedziałających "nowości" (jak wczorajszy formularz nadań z allegro)

Jak czytam w innym wątku o problemach z nadaniami paczek to trochę się śmieję z tego chociaż nie powinienem, oszczędność jest dobra ale jak ilość paczek przekracza kilkanaście dziennie to warto się zastanowić na przejście na coś co się nagle nie wysypie a autor chociaż potrafi przeprosić za problemy w przeciwieństwie do allegro

oznacz moderatorów