anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki program do wystawiania FV z Allegro

AquaSole
#1 Nowicjusz#

Hej,
szukam jakiejś księgowości online (mam ryczałt ewidencyjny), która ułatwiłaby mi pracę z wystawianiem FV. Nie mam kasy fiskalnej, ze względu na sprzedaż tylko online i płatności przelewami, ale wystawianie FV czy rachunku imiennego do każdej transakcji ręcznie a potem księgowanie ich w księgowości online jest coraz bardziej pracochłonne.

Praktycznie wszystkie programy księgowe online dają możliwość połączenia się z Allegro przez API i automatyczne wystawianie FV; bajka. Problem w tym, że pozycje na fakturze są wstawiane automatycznie z tytułu aukcji, a ja chciałbym żeby taki program identyfikował aukcję nr XXXXX o tytule YYYYYY z produktem w małym magazynie ZZZZZZ i wstawiał na FV nazwę z magazynu ZZZZZZ a nie tytuł aukcji YYYYYY - bo tytuły aukcji mam różne, czasami nawet jeden produkt wystawiony na kilku aukcjach o rożnych tytułach. 

Znacie jakieś takie księgowości online, lub programy do zainstalowania na komputer kompatybilne z allegro?  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Z tego co się orientowałem to Wfirma dawała taką funkcjonalność by na fakturze mieć nazwę produktu z magazynu. Sprawdź bo głowy nie daję, ale musiałbyś najpierw dodać produkty do ich magazynu, później wystawić na allegro no i sklep internetowy gratis dodają

oznacz moderatorów