anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupująca zrobila wczoraj przelew a jeszcze nie wplynely do mnie pieniadze dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
stefcia1987
#7 Wielbiciel#

 

05c80481-5a75-11eb-960d-616d9960925c nr platnosci, pani zrobila wczoraj przelew a jeszcze nie wplynely do mnie pieniadze dlaczego?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

A jaki to był to rodzaj przelewu? A jaki ma Pani status płatności? Powinny być tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

stefcia1987 Jaka forma przelewu jeśli tutaj - https://allegro.pl/myaccount/newpayments_incoming.php    nie ma to pewnie płatność nie udana / 

Jeąli to przelew tradycyjny może w skrajnym przypadku / Poczta/ IŚĆ 4 DNI 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@stefcia1987 Dlatego, że zgodnie z regulaminem płatności są przekazywane sprzedawcom do końca następnego dnia roboczego, czyli dziś do końca dnia wpłata powinna się pojawić. To, że wpłaty zazwyczaj są przekazywane szybciej nie oznacza, że tak musi być za każdym razem.

oznacz moderatorów
stefcia1987
#7 Wielbiciel#

klientka dostala potwierdzenie z payu wczoraj wieczorem a ja jeszcze pieniedzy nie widze, nigdy tak nie mialam odrazu byly

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

No więc tym razem tak będzie, otrzymasz je najprawdopodobniej do końca dnia dziś.

oznacz moderatorów
stefcia1987
#7 Wielbiciel#

a pieniedzy dalej nie ma 😞

 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@stefcia1987 nie wysyłaj przypadkiem towaru pod naciskiem klientki. Jak będziesz widziała, że opłacone to dopiero wyślij. Najlepiej napisz do Allegro, żeby sprawdzili transakcję. 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@stefcia1987 Jeśli sprawa jest nadal aktualna, podaj mi proszę numer oferty, której dotyczy to zamówienie oraz datę tej transakcji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów