anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie parametry musi mieć zdjęcie do aukcjina allegro?

markiza80
#7 Wielbiciel#

Moje zdjęcia po obróbce mają odpowiednią ostrość , jednak po dodaniu do aukcji zdjęcie jest lekko rozmyte bez ostrości. Co jest tego powodem?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@markiza80 Czy możesz podać nam przykładowy numer oferty, której dotyczy ta sytuacja? W jaki dokładnie sposób wystawiasz oferty? Czy korzystasz z jakiegoś programu lub integratora? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

markiza80
#7 Wielbiciel#

witam,podaje aukcje  https://allegro.pl/oferta/grzebien-slub-wesele-ozdoba-do-wlosow-13385401943

Ja chyba robię jakiś kardynalny błąd przy wystawianiu ofert. Szukam podobnego produktu , wybieram i uzupełniam moimi parametrami. Robie to przez wystaw przez formularz. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@markiza80 Pomijając kwestię ostrości, te zdjęcia łamią zasady dotyczące zdjęć w ofertach, więc zapoznaj się proszę z informacjami z tego artykułu. Natomiast tutaj znajdziesz wytyczne jeśli chodzi o pierwsze zdjęcie (tzw. miniaturkę). 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

markiza80
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zapoznałam się z artykułami i nadal nie wiem dlaczego moje zdjecie łamie zasady . Zdjęcie jest moje , nie zamieściłam na nim żadnych dodatkowych informacji - więc o co chodzi? O rozmiar ? Bo nie rozumiem.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@markiza80 a jest białe tło według norm

oznacz moderatorów

markiza80
#7 Wielbiciel#

tak tło jest białe

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@markiza80 Przedmioty na zdjęciach powinny być prezentowane na białym tle, a na miniaturce musi być standardową bielą, oznaczoną w modelu RGB jako 255.255.255. O wytycznych stosowania miniaturek na Allegro możesz poczytać także tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

markiza80
#7 Wielbiciel#

Witam,

Dziękuje za informacje odnośnie tła . Mam natomiast pytanie odnośnie poprawy ostrości zdjęć . Jeżeli zastosuje opcje usunięcia tła na zdjęciach to ostrość tych zdjęć będzie poprawna ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów