anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie są kryteria wznawiania aukcji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fari1975
#10 Popularyzator#

Witam. Co sprawia że niektóre moje aukcje są wznawiane a niektóre nie? Dodam że wszystkie w monecie wystawienia miały zaznaczoną opcję wznawiania gdyby w określonym terminie się nie sprzedadzą i w żadnej która się na nowo wznowiła nie klikałem akceptacji nowego cennika czy co tam wymyśleliście.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fari1975, podasz przykładowy numer oferty, która się wznowiła oraz tej, która nie? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

12830833037 wznowiona. 12814432196 niewznowiona.

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Tośmy sobie pogadali. No rozmowa że aż hej. Pani moderatorka wraz ze sztabem "fachowców" to chyba uciekła z tego Titanica. Ale jakoś mnie to nie dziwi. Szanowna moderatorko. To już po raz kolejny milczenie kiedy zadałem Wam pytanie jest bardzo wymowne.

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Haloo. Nie śpimy.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fari1975, bardzo przepraszam, że czekasz na odpowiedź 3 dni. Nie ma nas tu nieustannie, stąd ta zwłoka. 

Otrzymałeś informację o tym, dlaczego nie wznowiliśmy tej oferty:

coma (1).png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Informację którą mi tu Pani pokazała znam. Bo jak sama Pani wspomniała już ją otrzymałem. Jako osoba zainteresowana tym tematem liczyłem na trochę więcej niż to co już wiem od czterech dni . Nie rozumiem dlaczego wszystkie moje aukcje z dnia 4.11.22 od godziny prawie 15 do godź. ok. 20  w tamtym dniu zniknęły  natomiast inne przed tą godziną i inne z innych dni ciągle są i się wznawiają co jest po mojej myśli.

Tak więc spróbuję inaczej sformułować pytanie.

Czy docelowo wszystkie moje aukcje będziecie wybiórczo "blokowali" zanim nie poprawię tam czegoś czy tylko te o których wspomniałem zostały zablokowane?

I jeszcze jedno. Ja nie wymagam od Pani aby była tu Pani 24g/h. i udawała że udziela odpowiedzi. Natomiast oczekuję od Allegro szybszej i bardziej rzeczowej odpowiedzi na moje pytania chyba że jako użytkownik Allegro nie mam prawa do zadawania ich.

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Tak prostackiego zachowania ze strony moderatorów na forum publicznym to w życiu nie widziałem. Ja zadaję pytanie a Pani jako człowiek Allegro co robi? Chyba te złotóweczki nowo pobrane przelicza. A może się mylę. Może wraz ze sztabem "fachowców" analizuje co się na moim koncie wydarzyło w dniu 4.11.2022. Między 15 a 20. Jeśli tak to nie przeszkadzam.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fari1975, weryfikuję tę sprawę z osobami odpowiedzialnymi za te działania. Rozumiem Twoją irytację, natomiast będę wdzięczna za cierpliwość. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Proszę wybaczyć mą irytację ale Wasze działania (nie tylko te związane z tym tu tematem) sprawiają że coraz trudniej mi zachować tu cierpliwość i okazywać Wam szacunek.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fari1975, rozumiem Twoje nerwy, naprawdę. Mogę Cię zapewnić, że jako moderatorki staramy się pomagać - pewne rzeczy są jednak niezależne od nas. Przypomniałam się w Twojej sprawie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Dziękuję. Przypomnę jeszcze raz pytanie. "Czy docelowo wszystkie moje aukcje będziecie wybiórczo "blokowali" zanim nie poprawię tam czegoś czy tylko te o których wspomniałem zostały zablokowane?" Bardzo zależy mi na odpowiedzi bo od niej zależy moje na Allegro dalsze działanie. 

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

Kilka minut temu dostałem maila pt. "Przepraszamy! Błędnie wznowiliśmy Twoje oferty ". Jest tam wytłumaczenie sprawy jaka zaistniała. Jeśli otrzymałem tę wiadomość dzięki Pani dzisiejszej interwencji to bardzo dziękuję. Szkoda tylko że tyle to trwało i tych nerwów straconych i słów.

oznacz moderatorów