anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość sprzedaży - Terminowe odpowiedzi w dyskusjach - Problem?

RosalieSklep
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

nie mam pojęcia czy źle patrzę, czy coś się zmieniło na allegro. W jakości sprzedaży w zakładce Obsługa Kupującego> Terminowe odpowiedzi w dyskusjach - mamy 0 punktów, mimo, że odpowiedzieliśmy na dyskusję w terminowym czasie(za co mamy punkty w średnim czasie odpowiedzi w dyskusjach). Aczkolwiek przy tej mierze jest napisane:
W ostatnich 30 dniach żadna z dyskusji nie została zakończona jako nierozwiązana.

 

Czy to oznacza, że punkty w tej kategorii, czyli odpowiedź w terminie w dyskusjach, liczy się tylko dla dyskusji nierozwiązanych? Czy na allegro jest jakiś błąd w tej kwestii, czy tylko u nas coś jest nie tak?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RosalieSklep tak , allegro aktualnie kara sprzedawców za to ,że nie mają dyskisji z klientami . Był tu wątek , ale skończył się lakoniczną odpowiedzią moderatorów . 

oznacz moderatorów

RosalieSklep
#7 Wielbiciel#

Tutaj dokładniej chodzi o sam błąd logiczny - liczenie terminowej odpowiedzi na dyskusje tylko dla nierozwiązanych sporów. Tym samym można liczyć terminowy czas realizacji tylko dla anulowanych zamówień.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@RosalieSklep cóż allegro uważa ,że jest wszystko w porządku dodając punkty za terminowe odpowiedzi w dyskusjach nie zwracając uwagi na to ,że sprzedawcy bez rozpoczętych dyskusji na starcie tracą na jakości . 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  wraca temat  , może warto się nad nim pochylić .

oznacz moderatorów

RosalieSklep
#7 Wielbiciel#

allegro.png

oznacz moderatorów