anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jedna ocena niszczy 2 lata pracy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
butiqvenus
#8 Zapaleniec#

Cześć Allegrowicze

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi czy to co widać na dodanych poniżej SS jest normalne? Bo jestem na allegro prawie 2 lata i to moja pierwsza negatywna opinia. Ale żeby aż tak? Rok pracowałem by dostać Super Sprzedawcę.

290f7deb27d8440df8902b973e7fac94.png96394783866d66116ddb636366436756.png

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
krejzole
#14 Krzewiciel#

Ja mam przydzielony SS ale go nie załączam. Jakoś więcej zamówień jest.

SS jest tylko dla klientów bo raz w miesiącu te pare monet dostajesz ale aktualnie to jakieś ochłapy bo zmniejszyli przydział.

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@butiqvenus Niestety ale przy 100+ komentarzach algorytm Allegro tak działa.Mało tego, nie musi być wcale komentarz negatywny.Komentarz pozytywny z obniżonymi gwiazdkami robi to samo.Według algorytmu Allegro 4 gwiazdki to jest już bardzo źle, gdzie dla potencjalnego Kupującego oceniającego transakcję to ocena dobra.Niestety ale jest to mało uczciwe.Powinny być tylko komentarze pozytywne i negatywne bez jakichkolwiek gwiazdek.To kupujący powinni decydować czy chcą u danego sprzedawcy dokonać zakupu na podstawie lektury komentarzy, a nie chorego algorytmu.Na chwilę obecną Allegro swoim algorytmem wpływa na decyzje Kupujących.Krótko mówiąc, sprzedający z małą ilością komentarzy przy obecnym systemie oceniania mają przechlapane.

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

SSem sie nie przejmuj. Jak cos to za miesiac Ci wroci

Aktualnie masz obniżony poziom jakości sprzedaży co może miec wpływ na pozycjonowanie ofert. Staraj sie odpowiadac na wiadomosci klientow w miare krotkim czasie by jakosc nie spadla jeszcze bardziej.

 

Super Sprzedawca nic nie daje, teraz nawet monet ma juz nie być wiec bedzie to tylko plakietka

Przestaniemy przyznawać Monety w programie Super Sprzedawca

Od kiedy: 1 lutego 2023

 

SS powinien miec realne korzysci z bycia SS. Np prowizja obniżona o połowe

 

oznacz moderatorów