anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jest śmiesznie, będzie jeszcze śmieszniej

RED
#21 Demiurg#

Kupujący zapytał o termin dostawy zakupionego i zapłaconego przedmiotu mailowo

otrzymał odpowiedź przewidujemy wysyłkę dzisiaj

na co allegro przysłało nam coś takiego:

 

 

1.png

 

 

 

 

Nowe wchodzi pełną na allegro, inteligentne boty przejmują kontrolę w serwisie, ciekawe kiedy zwolnią moderatorów na tym forum

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

A odpowiedź o terminie gdzie? więc moderacja teraz będzie o tym informować i praca jest nadal.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przydało by się szkolenia jak odpowiadać by Boty zrozumiały.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Dobrze że nie użyłeś słów "po za" wtedy kaplica,

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

na właśnie , zastanawiam się jakie słowo było "zapalnikiem"  i uruchomiło reakcję botów 🙂

mam obawę także jednak, czy taki komunikat nie jest abuzywny dla konsumenta bo sugeruje, że jedyną bezpieczną platformą dla konsumenta jest platforma allegro

zabawne jest też pisanie, że chcą zapewniać uczciwe warunki i równe szanse dla wszystkich sprzedających - jakoś tutaj zgrabnie bot zapomniał o dopłatach pułkowych czyli wyróżnieniach, adsach, płatnych promowaniach produktu i tak zwanej jakości sprzedaży, czyli ukrywaniu ofert danego sprzedawcy

Pomijam fakt, że tekst jest wprost obraźliwy dla mnie jako sprzedawcy, gdyż wprost sugeruje, że mogę być nieuczciwy a moje działania potrzebują policji (mafii) dla tzw ochrony- można go było napisać w zupełnie inny sposób

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@RED Cześć. 🙂 Słusznie, że zwróciłeś na to uwagę. Bardzo Cię przepraszamy, ta wiadomość to pomyłka (wynik błędu w działaniu naszych filtrów wiadomości). Zignoruj proszę ten komunikat. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Też wczoraj dostaliśmy takiego maila - chyba system zaczyna bardzo szwankować. 

oznacz moderatorów