anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem sprzedawcą od dawna

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dreambasher
#8 Zapaleniec#

Jestem sprzedawcą od dawna.  Wiele razy przyjmowałem zwroty. Reagowałem zawsze bez pytań. Zawsze to było z powodów rozmyślenia się klienta lub z innych powodów. Zawsze przyjmowałem te zwroty bez problemów.  Nie rozumiem zatem obarczenia mnie kosztami zwrotu produktu który został zniszczony przez nabywcę. Proszę zatem o cofnięcie tej nieuczciwej, niesprawiedliwej i obarczającej mnie kosztami ostatniej  transakcji.

Pozdrawiam

[edycja]

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
VSPRINT_PL
#12 Orędownik#

Zgłoś sprawę poprzez formularz Allegro 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

 

@Dreambasher kto Cię obarczył ? zgodnie z prawem masz prawo pomniejszyć zwrot kasy przy odstąpieniu konsumenckim tym bardziej jak zniszczył i odesłał 😞

Art. 34. 
4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące
wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia
charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował
konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt
9.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Opisz szczegóły.

oznacz moderatorów
Dreambasher
#8 Zapaleniec#

Klient otrzymał produkt w nowym stanie. To jest produkt dekoracyjny. Zestaw mieczy japońskich Katana ze stojakiem. Produkt jest opisany w 3 miejscach jako dekoracyjny. Po odebraniu, kobieta pisze że syn chciał się pobawić, machał mieczem i go złamał. Nie tak Łatwo złamać 50mm stalowy pręt. To nie jest produkt do machania ani do uderzania. To jest produkt dekoracyjny, do postawienia na półce lub powieszenia. Allegro che obarczyć mnie kosztami zwrotu. Odwoływałem się ale bezskutecznie. Olałem Allegro!!! Sprzedaję na **piiip**. Tym bardziej że w niektórych działach oferują przesyłkę za 1zł. Olać Allegro!!!

oznacz moderatorów
Dreambasher
#8 Zapaleniec#

Chamsko blokują nazwę konkurencyjnej firmy **piiip** QLX QLY, ale i tak wiadomo o co chodzi!! Firma z nazwą na 3 litery!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dreambasher ,, Nie tak Łatwo złamać 50mm ,, tak nie łatwo , a wręcz nie jest to możliwe w żadnym przypadku , nawet jeśli to jest źle wyhartowana stal bez tzw. miękkiego rdzenia . Nie zmienia to faktu ,że przedmiot był dekoracyjny . Nasuwa mi się tylko jedno pytanie czy to na prawdę stal czy lipa i jak to opisałeś w ofercie .

oznacz moderatorów
Dreambasher
#8 Zapaleniec#

Co za kuźwa różnica. Solidna węglowa, żeby nie powiedzieć kuźwicowana stal. Stal to stal. Złamać nie łatwo. Ale każdy może, szczególnie w miejscu spawu. Ile razy mam powtarzać? To jest produkt dekoracyjny!!! Czy bombkę na choinkę też będziesz testował zgniatając ją albo rzucając o podłogę?

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

Jak sobie kupię takie plastikowe autko z napędem na dwie stopy i nim wyjadę na ulicę to do kogo pretensje ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dreambasher sorry , nie chciałem Ci podnosić ciśnienia , ale jeśli w rękach dziecka puszcza spaw ?! . 

oznacz moderatorów