anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kara za nierozwiązaną dyskusję oraz nie naliczanie wysyłek 1 dniowych.

www_puzzla_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry,
Otrzymałem 300pt karnych za nierozwiązanie dyskusji... Nie wiem dlaczego, ja odpisywałem klientowi i czekałem na jego reakcje. Klient miał to kolokwialnie mówiąc w 4 literach i nie wykazał żadnej aktywności... Zamknęliście dyskusje i dostałem punkty karne. Moim zdaniem nie sprawiedliwie. Ja ze swoje strony zrobiłem co mogłem w tej dyskusji. Proszę o usunięcie tych punktów karnych. Druga spawa to nie naliczanie wysyłki tego samego dnia. W statystykach mam 0 takich wysyłek.

To nie prawda, oto przykłady wysyłki tego samego dnia: bca2f5e0-69dd-11ef-ac7b-1b296ca8125e

36e8d821-69d3-11ef-a6c2-79946b10bf4d

af8b16e2-6572-11ef-82b3-5713a616f58a

087f0610-650c-11ef-97da-b75926c35c53 - to zamówienie wróciło nie odebrane przez klienta, na statusie nadal widnieje jako w drodze....

ee560520-6454-11ef-82b3-5713a616f58a - dostarczone następnego dnia po zakupie - brak wpisu w statusie allegro....

806147d0-60b9-11ef-8af2-0b439d2356e1 - zamówienie wieczorne nadane w następny dzień -czy nie jest liczone jako wysyłka w 1 dzień?

Moim zdaniem to nie jest naliczane prawidłowo. Biorąc pod uwagę charakter naszej sprzedaży to bardzo trudno robić wysyłkę w 1 dzień... Co i tak nie jest liczone w statystykach!!!
Pozdrawiam i proszę działanie w tej sprawie.
Grzegorz Borys

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@www_puzzla_pl Podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczyła wspomniana dyskusja. 

Jeśli chodzi o miarę "Szybka wysyłka" - sprawdzamy w niej procent zamówień z ostatnich 28 dni, które zostały przez Ciebie wysłane w dniu zakupu, obliczając ile zamówień wysyłasz tego samego dnia – dla ofert z deklaracją wysyłki natychmiast lub w ciągu jednego dnia – w stosunku do wszystkich Twoich zamówień (bez względu na ich deklarowany czas wysyłki).

Czy w ofertach deklarujesz wysyłkę natychmiast lub w ciągu 1 dnia?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

www_puzzla_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje.  
Trochę to słabe, że mimo wysiłku jak najszybszej wysyłki, brane są pod uwagę tylko te aukcje wystawione na natychmiast lub 1 dzień. Obliczanie wysyłki w 1 dzień powinno dotyczyć wszystkich sprzedawanych produktów. NIE WSZYSCY SPRZEDAWCY SPRZEDAJĄ TOWAR Z PÓŁKI. Dla tych osób sprzedaż przez serwis allegro to droga po bezdrożach. Wszystko co myślicie, że ułatwia nam sprzedaż, tylko to utrudnia. Szkoda, że allegro nie jest przyjazne sprzedawcą, a przede wszystkim kupującym.
Pozdrawiam
Grzegorz Borys
ps. temat wyczerpany, dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów