anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kasy online przekazywanie danych

MAMY ROZWIĄZANIE!
_Likos_
#21 Demiurg#

Mam pytanie do osób używający kas online. Czy macie dziś problemy z przekazywaniem danych do repozytorium ? U nas gdzieś od 10 nie przekazuje danych. 

Internet działa, na kasie pokazuje prawidłowe połaczenie ( na kablu) , rano było wszystko ok a gdzies po 10 jak rozłączylo przekazywanie danych tak juz zostało. Reczne wymuszenie przekazania danych pokazuje blad i nie wiem czy to jest bład po stronie skarbówki  i repozytorium czy też musze na jutro serwis umawiac. Stąd moje pytanie jak jest u Was ?

Z góry dzieki za odpowiedzi 🙂

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
swiatbeauty13
#8 Zapaleniec#

Ponownie spróbowałam przekazać ręcznie dane i poszło. Na razie jest wszystko ok, zobaczymy czy tak zostanie.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@swiatbeauty13  super że masz problem z glowy. U nas niestety dalej nie działa ani automat ani ręcznie.No nic robie raport i koncze . Zobaczymy co bedzie jutro

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@_Likos_ U mnie dzisiaj hulało bez zakłóceń.Kasa Nano II.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

u nas dzisiaj nie było problemów

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.  Pamiętam jak kilkanaście lat temu ( od 1984 roku ) działał podatek od ponadnormatywnego wzrostu wynagrodzeń nazywany " popiwkiem ". Wszyscy którzy go zapłacili to zapłacili, a tym którzy nie zapłacili został umorzony.  Jak więc z powyższego wynika nie warto być nadgorliwym.

oznacz moderatorów