anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KATALOG ALLEGRO NA SIŁĘ ŁĄCZY PRODUKT

E-Fashion2023
#8 Zapaleniec#

Witam, ktoś mi wytłumaczy co się odwaliło z tym katalogiem allegro, wystawiam kurtkę jako nowy towar, kurtka ma dość podobne parametry do innych i na siłe chce łączyć z katalogiem, ok klikam połącz, wystawiam rozmiary M L XL 2XL i 3XL i później dzieją się cuda, Klikają np L pokazuje mi tylko rozmiary M i L i np klikając 3XL pokazuje mi XL i 3XL a klikając M pokazuje mi już całą rozmiarówkę (jest to losowe). Na siłę usuwam produkt ale nic nie daje, allegro robi po swojemu.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@E-Fashion2023 Stopniowo zastępujemy wielowariantowość ofertową wariantami produktów. Tutaj możesz się zapoznać ze szczegółami, żeby lepiej zrozumieć jak w tej chwili łączone są oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

niestety jest coraz większy bałagan i to widza nie tylko sprzedawcy ale również kupujący - piszą do mnie ze nie są w stanie się połapać w produktach - rozmiarach.

Allegro robi samo sobie pod gore ugeruje się katalogiem, produktami które są bez żadnego ładu i składu. Sprzedający wystawiają te same towary w różnych kategoriach, by tylko nie łączyły się z konkurencja. Przez ostatni tydzień tylko - miałam 3 telefony od stałych kupujących w tej sprawie.

 

oznacz moderatorów

E-Fashion2023
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, mam tak samo, np wystawiam przez Baselinkra i nie łączy rozmiarów, do tego na siłe paruje z katalogiem i gdy np wybiorę 3XL to widać całą rozmiarówkę a czasami nawet przerzuca mnie do odzieży konkurencji. Bardzo pod górkę.

oznacz moderatorów