anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy przywrócicie możliwość wystawiania produktów "do wyczerpania" dla Osób fizycznych

DetalTaniejHurt
#8 Zapaleniec#

Nie mam działalności, a czasem mam jakiś towar w większej ilości.

Jak wystawię np. 10 sztuk "odnowienie z ta samą liczbą", to jak ktoś kupi 6 sztuk, to potem wystawia mi się 10 sztuk, a ZOSTAŁY 4 😞

...jak ktoś kupi te "10" to jest afera (negatywny komentarz), bo przecież zostały 4 !

BEZ SENSU TO JEST !

Potem mam negatywne komentarze przez to. Czyli straciłam opcje SMART. Czyli spada sprzedaż i jaki jest sens sprzedawania u WAS - na allegro.pl?

Na razie wycofałam wszystkie oferty, a warto zauważyć, że już ponad 20 000 zł zaplaciłam Wam samych prowizji od sprzedaży - więc jeśli tego nie przywrócicie to stracicie takich klientów jak JA 😞

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie masz działalności a płacisz tak duże prowizje? Czy to uczciwe czy tylko niebezpieczne?. Możesz wystawiać na AL tam negatywa nie dostaniesz.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jestem za a nawet działalność mam. Ale nie zamierzam latać do 5ciu punktów z 20 paczkami tygodniowo dla smarta... Zwłaszcza, że głównie wyprzedaję własne rzeczy i nie wiem ile ją będę miała. A konta "odfirmować" się nie da...To jest wnerwiająca opcja. Mam wszystko w ilości 1 sztuki i dylemat czy wznawiać ręcznie i ryzykować pomyłki typu zdublowane wystawienie czy przeoczona aukcja czy wznawiać z automatu i ryzykować, że ktoś kupi cos już sprzedanego zanim zdążę to zdjąć. zresztą nawet jakbym chciała to wyłączyć to nie ma opcji masowej zmiany. A aukcje z tą opcją przygotowywałam na miesiąc do przodu z datą ruszenia działalności. I dopiero potem dowiedziałam się‚ że komunikat nie prawdę mówił, a zamiast błąd naprawić poprawili tylko komunikat...

oznacz moderatorów