anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klienci nie chcą podawać numeru telefonu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hydro-Polska
#7 Wielbiciel#

Więc mam taki problem, że jako sprzedawca coraz więcej klientów podaje fałszywy numer, lub odmawia jego podania podczas wysyłki do paczkomatu.

Często piszą, że nie mają zamiaru go udostępnić i chronią swoje prywatne dane.

Osobiście sam uważam, że wymóg podania numeru telefonu jest niepotrzebny skoro kody i tak na E-mail przychodzą.

Czy planujecie usunąć ten zbędny wymóg?
Już mnie męczy tłumaczenie Klienom, że mogą podać fałszywy numer i odebrać paczkę przez kod z maila.

Też jestem zdania, że pytanie u takie prywatne dane jak numer są nieodpowiednie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:109808341
#12 Orędownik#

Ale masakra 😄

Ja mam dodatkowy numer do zakupów i zmieniam go co jakiś czas; przeciętnie co dwa miesiące 😄

Jak dla mnie śmieszny i prosty problem 😉

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A nie śmieszne zmieniane ciągłe nr telefonu, masz coś do ukrycia?😃

oznacz moderatorów
Client:109808341
#12 Orędownik#

@milka1234567890   czytaj proszę dokładnie, bardzo dokładnie 🙂   Napisałem przecież "DODATKOWY" numer - główny numer mam od 1997r (od maja jakoś).

Od ponad 10 lat wiekszosc numerów jest w spadku po kimś (np. po pomocy drogowej). Często okres karencji trzy/sześć miesiecy nic nie daje. Dlatego jak na dodatkowym numerze zaczynam mieć za dużo telefonów z ofertą na przedłużenie interesu, kredyt, garnki itp. to karta idzie do śmieci i aktywuję następną.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak ktoś nie chce podać numeru potrzebnego do utworzenia etykiety to niech sobie wybiera inną formę dostawy niż ta gdzie jest on niezbędny . Przy wysyłkach kurierskich też trzeba wpisywać numer telefonu dla potrzeb kuriera w razie potrzeby.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

masz pełne prawo odmówić wykonania umowy

każdy kij ma 2 końce

kupujący boją że ich dane zostaną wykorzystane do przestępstwa

a sprzedawcy mogą się bać, że ukrywanie danych ma na celu ukrycie namiarów

na nabywcę - np: jego pieniądze pochodzą z przestępstwa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I dyskusja, negatyw może być j co dalej?🤔

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Też uważam, że allegro nie powinno wymagać podawania numeru telefonu.

Klienci pewnie nie chcą go podawać, bo wydzwaniają do nich sprzedawcy niezadowoleni z ocen i naciskają na zmianę.

oznacz moderatorów
Client:109808341
#12 Orędownik#

@vonNogay    a wystarczy odpalić dodatkową kartę SIM 😄 /roczny koszt utrzymania 9zł/. Telefonu mozna nie odbierac albo wrzucic karte do telefonu ktorego sie nie uzywa.

oznacz moderatorów