anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient działający na szkodę, a brak pomocy od allegro pomimo zapewnień o natychmiastowym działaniu

MAMY ROZWIĄZANIE!
market_clave
#8 Zapaleniec#

To są istne żarty, w marcu Klient kupuje produkt, który po jakimś czasie zwraca, ponieważ nie spełnia jego oczekiwań, my zwracamy mu pełną kwotę za zwrot, pojawia się się negatywny komentarz, prosząc o usunięcie dostajemy odpowiedź "jeszcze czego", sprawę zostawiamy .. nie dodajemy go na listę nieaktywnych kupujących, ponieważ nie mamy ku temu poważnych powodów. Za kilka tygodni w naszych zamówieniach ten sam Klient kupuje TEN SAM PRODUKT Z TEJ SAMEJ AUKCJI, ok, ma prawo niech kupuje, po kilku dniach od zakupu pojawia się info o zwrocie DOKŁADNIE Z TEGO SAMEGO POWODU, zaczęło mi coś tu nie grać, więc zamawiam rozmowę na allegro, Miła Pani mówi mi, że rzeczywiście jest to podejrzane, a sam Kupujący wystawia dość dużo negatywów, i jeżeli się pojawi negatywny komentarz od razu mamy się kontaktować bo będą działać w tej sprawie i uwaga USUNĄ OBA KOMENATRZE, bo jest to działanie na szkodę, więc ja piszę do doradcy allegro, Pan Doradca zgłasza to dalej i informacja DZIAŁ ODMAWIA WERYFIKACJI TEGOŻ TO UŻYTKOWNIKA I JEGO KOMENATRZA. To są jakieś żarty, gościu już trafił na listę nieaktywnych, ale co z tego jak robi tam tu takie akcje, TEN SAM NEGATYWNY KOM. TEN SAM KUPUJĄCY TĄ SAMĄ AUKCJĘ. Żarty na kółkach, dzwoniłem do naszego prawnika, stwierdził, że stoimy na wygranej pozycji, ale spróbować najpierw porozmawiać z Allegro bo to są  żarty jakieś, że można takie akcje odwalać.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
market_clave
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@market_clave a ten kupujący wystawił negatywa do drugiej transakcji?

oznacz moderatorów
market_clave
#8 Zapaleniec#

no tak, praktycznie tej samej treści

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

no to piszesz do allegro załączasz jako dowód ową korespondencje i czekasz.

oznacz moderatorów
market_clave
#8 Zapaleniec#

Allegro odrzuciło to, ja już pisałem z kimś, była sprawa mailowa, wszystko odrzucone, ale powód odrzucenia nie wiadomy.

oznacz moderatorów
oknomar_eu
#7 Wielbiciel#

Widzisz; U nas tez odrzucają prośbę o usuniecie negatywa, mimo, ze klientka nas obraz, jednak stwierdzają, ze w słoniku jeżyka polskiego słowa obskurny i wulgarne nie widnieją jako obraźliwe. 

oznacz moderatorów
market_clave
#8 Zapaleniec#

Dlatego przyszedłem tutaj, żeby mi ktoś w końcu pomógł, bo to śmiech na sali jest. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@market_clave ta jak allegro odrzuciło to już tylko chyba sąd Ci został

oznacz moderatorów
market_clave
#8 Zapaleniec#

Odrzuciło, ale to nie jakiś dział bezpieczeństwa czy coś, po prostu dostałem maila, że nie będzie tym nikt zajmował i tyle, żadnych weryfikacji nic,  przecież to są kpiny, nawet słowa typu, dział jakiś tam odrzucił bo nie zweryfikował tego czy tego, a tu nic, ani BE ani ME 

oznacz moderatorów
terazauto
#13 Ambasador#

Laska co z Nią rozmawiałeś Cię zbyła i ma Cię gdzieś. Wie - jak każdy z nas tu się udzielających - że Allegro tego komentarza nie usunie, bo Klient (nawet taki przez małe "k") ma prawo do własnej oceny 🙂

To jest niestety tragikomedia, i na Ciebie trafiła epizodyczna rola osła.

Sorry, no hard feelings.

Pozostaje Ci odpowiedź na tamten komentarz - rozumni Klienci to wezmą pod uwagę.

oznacz moderatorów
market_clave
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem to komuś innemu, być może teraz się uda, bo to cyrki są, a jak oni nie pomogą, już raz u prawnika byłem, podziałało w 15 godzin, na pewno tak tego nie zostawię. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@market_clave przykro mi z powodu tej sytuacji, jednak tak jak napisaliśmy w sprawie nr 26716346, konto kupującego zostało przekazane do Działu bezpieczeństwa, jednak weryfikacja nie wykazała by do zakupu doszło z intencją zaszkodzenia. Przykro mi, ale nie mam wpływu na zmianę ich decyzji. Jeśli podejrzewasz działanie konkurencji, którego nie jesteśmy w stanie potwierdzić, to sugerujemy zgłoszenie sprawy do UOKiK.
Do obietnicy podjęcia działań, mój kolega odniósł się w sprawie nr 26703894. 
Przepraszam za błędnie przekazane informacje podczas rozmowy telefonicznej z innym Doradcą.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
market_clave
#8 Zapaleniec#

Nie podejrzewam działania konkurencji, tylko Klient jako osoba fizyczna w tym momencie działa nam na szkodę, nie jako konkurencja ! KUPUJE TO SAMO  DWA RAZY,  TEN SAM POWÓD ZWROTU DWA RAZY I TEN SAM NEGATYWNY KOMENTARZ DWA RAZY, przecież to był nawet ten sam nr aukcji. To są jakieś żarty ! 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

A próbowałeś wygooglać nr telefonu i adress klienta bo ja tak raz namierzylem sklep z suplami co odemnie non stop zamawiał i zwracał

oznacz moderatorów
oknomar_eu
#7 Wielbiciel#

Wielu klientów tak teraz robi, niestety Wasz regulamin jest mało reformowalny i zawsze staje po stronie nie sprzedających, którzy sa kozłami ofiarnymi. My mamy znosić obelgi, ubliżania, negatywy bez powodu a klient nasz Pan i może wszystko....Choć raz portal mógłby stanąć w obronie tych co Was karmią.

oznacz moderatorów