anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

klient kupił tylko po to, aby wystawić ocenę "nie polecam"

GamesShopeu
#7 Wielbiciel#

klient kupił tylko po to, aby wystawić ocenę "nie polecam", kupił grę i po 5 min wystawił ocenę negatywną bez jakiejkolwiek próby kontaktu, ale dał w jednej kategorii 5 gwiazdek i allegro twierdzi że nie mogą w takiej sytuacji usunąć oceny ... co mogę zrobić , aby usunąć ten komentarz ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie narusza regulaminu Allegro, komentarz nie obrażą i kupujący nie chce usunąć to zostaje przyjąć na klatę a kupującego tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moi-nieaktywni-kupujacy

oznacz moderatorów

GamesShopeu
#7 Wielbiciel#

to czyli według ciebie mogę zamówić 100 gier u jakiegoś sprzedawcy , do wszystkich wystawić negatywa i zrobić zwroty 5 min po zakupie i to nie narusza regulaminu Allegro ? Wydaje mi się że jednak mamy trochę większe prawo do obiektywnych ocen , a jeżeli nie to jeszcze dzisiaj zasypuje allegro negatywami z **piiip**

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@GamesShopeu  Nie wydziwiaj,  może  sprzedałes 100 gier ale negatyw masz jeden.  Jeśli gra była w wersji  cyfrowej do pobrania z serwera to wystarczyło 5 minut do oceny. A o tym nie piszesz, pudełko czy  pobranie z serwera?

Żeby  oceniać czy słusznie czy nie  trzeba by znać opinię kupującego,  jakiś powód musiał być.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@GamesShopeu  A co zgłosiłeś? Jeżeli to rzeczywiście było 5 min od zakupu, to : kupujący NIE mógł fizycznie w tak krótkim czasie aktywować gry - czyli zakup dla wystawienia komentarza negatywnego. To zgłoś.

Ps. chyba musisz poprawić jakość obsługi klienta bo masz nieciekawą, i ciągle przewija się ta instrukcja w pdf...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

GamesShopeu
#7 Wielbiciel#

tak dosłownie 5-10 min po zakupie negatyw , co najlepsze czas wysyłki na aukcji to 1 dzień , więc skąd negatywna ocena ?
w opisie jest napisane jak wygląda wysyłka, więc kupując zgadzają się na to , więc jak po zakupie można mieć o to problem nie rozumiem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@GamesShopeu Nie wg mnie, tylko z tego co tu czytałem, napisz do Allegro o usunięcie, zobaczymy. Ja nie oceniam Ciebie ani kupującego, żeby było jasne.😐

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GamesShopeu Cześć. 🙂 Przepraszam, że dłużej czekałeś na odpowiedź - chciałam dokładnie wyjaśnić tę sprawę. Konto kupującego zostało już zablokowane, czekamy na wyjaśnienia. Ocena również została usunięta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów