anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient kupił za pobraniem i nie odebrał a po kilku miesiącach zmienił konto i kupił ponownie

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Witam. Mam pytanie do osób które wiedzą czy mogę zrobić coś takiego:

Pewien Pan kupił u mnie za pobraniem kurierem we wrześniu 2022r. i paczki nie odebrał. Nie odstąpił też od umowy. Pisałam do niego sms, e-mail i nawet zgłosiłam do allegro. Nic to nie dało. Dodałam go do czarnej listy. Usunęłam też pobrania. Dzisiaj ten Pan u mnie kupił TO samo ale ponieważ nie mam pobrań to zapłacił od razu na paczkomat. Skojarzyłam go bo ma specyficzne imię i nazwisko [edycja], sprawdziłam i dane dokładnie te same ale założył nowe konto (może nawet dzisiaj bo jest na allegro niecały miesiąc) bo z tamtym był u mnie zablokowany.

Napisałam do niego tak: Dobry wieczór. Witam ponownie.
We wrześniu 2022r. kupił Pan u mnie to samo za pobraniem i nie odebrał paczki a ja musiałam pokryć koszt wysyłki ! Jeśli Pan nie zapłaci za tą paczkę której Pan nie odebrał 13,41 zł to tej dzisiejszej Panu nie wyślę. Dodałam Pana do listy osób które nie mogę kupować u mnie ale Pan założył nowe konto i zakupił, ale tym razem nie dałam opcji płatności przy odbiorze. Ja mam Pana dane zapisane więc zmiana kont nic nie dała. Czekam na wpłatę przez allegro lub na numer konta. 

Z jego zamówienia wysłałam mu też link proszę o dopłatę 13,41 i w skrócie napisałam za co.

I teraz pytanie. Czy mogę tak zrobić, tzn. nie wysłać tego dopóki nie zapłaci za nieodebraną paczkę z września? Lub zwrócić pieniądze za dzisiejszy zakup pomniejszone o koszt wysyłki której nie odebrał we wrześniu?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Pszczola2013
#12 Orędownik#

Wysyła Pan link do żelu 250ml a takich aukcji jest dużo, nie ma natomiast 500ml

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

250 ml to nawet ja ma 97 sztuk ale 500ml nie ma nigdzie bo już nie jest produkowany

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiem, ale czy to inny czy tylko inna ilość. Dla mnie może kupić, możesz wysłać albo nie , ale tak nie powinno być, on nie powinien "oszukiwać" Ty nie powinnaś się odgrażać, gdzie to wszystko prowadzi?☹️

oznacz moderatorów

Pszczola2013
#12 Orędownik#

To jest ten sam i tańszy a jak widać ludzie wola dać więcej za 500ml niż kupić dwa po 250ml. Tak jak napisałam nie wyślę mu i już, chyba że zapłaci za tamto pobranie

oznacz moderatorów