anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient nie odbiera przesyłki

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

Spotkała mnie historia, po której straciłem resztki wiary w jakąś sprawiedliwość ze strony Allegro. Klient zamawia przedmiot, płaci i nie odbiera z paczkomatu. Więc ja grzecznie informuję klienta, że paczka wróciła, chociaż teoretycznie, to nie moje zmartwienie. Klient pisze, żeby wysłać jeszcze raz, więc ja, że ok, tylko proszę o 8,99 zł za ponowną przesyłkę. Na co klient, że albo wysyłam, albo zwracam pieniądze. No to zwróciłem pieniądze, nawet z kosztem przesyłki, tak jakby odstąpił od umowy. I co w zamian? Tak, negatyw, jedna gwiazdka za zgodność z opisem przedmiotu, którego ani nie dotknął, ani nawet nie widział i jedna gwiazdka, a jakże, za obsługę klienta. Była to dla mnie tak ewidentna sytuacja, że nie przyszło mi na myśl, że Allegro nie usunie tej oceny. A tu niespodzianka. Klient ma prawo do subiektywnej oceny. Postępujcie sobie tak dalej ze sprzedawcami.

Na ten moment stracę tytuł Super Sprzedawcy i jakość poleciała na łeb na szyję.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Waza_ZB uniosłeś się honorem i zwróciłeś kasę ,,No to zwróciłem pieniądze, nawet z kosztem przesyłki ,, . Wysyłając ponownie na swój koszt , który i tak poniosłeś nie otrzymałbyś negatywa i nie utracił  utracił SS . Zwykle spokojny kontakt telefoniczny o właściwej porze dnia załatwia sprawę .

oznacz moderatorów

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@mdrogeria kontakt był spokojny i grzeczny z mojej strony i odbywał się przez czat Allegro. Jest czymś normalnym, że koszt ponosi ten co zawalił. Ale psujmy dalej klientów, nie ma sprawy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Waza_ZB to Twój biznes i Twoje decyzje , zbierasz miód , ale ponosisz również konsekwencje .

oznacz moderatorów

Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@mdrogeria czyli wg Ciebie Allegro nie ma sobie nic do zarzucenia, wina leży tylko po mojej stronie, bo nie wlazłem klientowi tam, gdzie on chciał i w tej sytuacji ma on prawo korzystać z narzędzi Allegro jak mu się podoba

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria  "... zbierasz miód ,..."

Te miodowe lata to już chyba minęły.  Te resztki miodu to nadpsute mocno zostały 😬

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. Zacytowałem stare powiedzenie w kontekście naszego zarobkowania , "... zbierasz miód ,..." tzn. ciągniesz ten wózek czyli jesteś choć w miarę jesteś zadowolony z wyników 

oznacz moderatorów