anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolekcja Hachette - problem z kodami EAN dla książek

PMTW
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

W ramach kolekcji Hachette w niektórych krajach sprzedaje się indywidualne książki.

Przykładowy tytuł - https://allegro.pl/oferta/blood-of-asaheim-chris-wraight-11799978109


Problemem z tymi tytułami jest kod EAN jaki poszerzany jest o kolejne cyfry dla danych pozycji w ramach kolekcji (patrz aukcja, zdjęcie nr 2), więc ponad standardowy limit cyfr kodu.

Bazowy kod pozostaje identyczny dla wszystkich książek w kolekcji np. 9772397591027 dla kolekcji Warhammer 40 000 Legends Collection jaka zawiera ponad 50 tytułów.

Pytanie - jak wprowadzać takie książki do katalogu książek gdzie powinny być widoczne?

Mogę oznaczyć to jako produkt o nazwie "Kolekcja Hachette *tutaj nazwa kolekcji*", ale indywidualny tytuł danej pozycji zawsze będzie inny i - co ważne - zdjęcie dla produktu będzie dotyczyć jednej pozycji.

Rozważałem wrzucenie zdjęcia sterty książek, ale coś takiego będzie wprowadzać w błąd kupujących.

Problem dotyczy kilkudziesięciu tytułów tylko w ramach jednej kolekcji.

Zależy mi na tym aby jeśli to możliwe tytuły były widoczne w dziale książki/książki obcojęzyczne/odpowiednia kategoria książek.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PMTW Konsultuję tę sprawę. Odezwę się ponownie, kiedy dostanę odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PMTW Przepraszam, że czas oczekiwania na odpowiedź się wydłużył.

Poinformowano mnie, że numer zaczynający się od 977 to nie  EAN (GTIN), tylko ISSN, czyli numer nadawny czasopismom. Każde wydanie ma ten sam numer, więc tu się wszystko zgadza. W tej sytuacji mamy do czynienia z periodykiem, dlatego powinieneś wpisywać  te wartości w pole EAN / ISBN.

Zalecono mi również przekazać, żebyś w trakcie tworzenia produktu nie podawał w tytule numeru czasopisma np. 1/2002, tylko sama nazwę - wtedy numery nie bedą widoczne w nazwach pozostałych wydań (2/2002, 3/2002 ) z tym ISSN.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PMTW
#9 Pomysłodawca#

W porządku.

Jutro sprawdzę jak wyjdzie na kilku tytułach.


Pozdrawiam TM


oznacz moderatorów